maj
18

Liga Biegowa

Temat utworzony przez TruchtTarchomin Team


Liga Biegowa

Kilka osób zarejestrowało się i startuje z powodzeniem w Lidze Biegowej http://www.ligabiegowa.pl/. Maciek walczy nawet o pierwszą trójkę Open. Jest to bardzo sympatyczna zabawa, punkty zdobywa się za starty i osiągnięty czas. W praktyce korzystniej jest startować często i biegać wolniej niż rzadko i szybko.


Starty automatycznie pojawiają się na profilu użytkownika, nie trzeba ich wpisywać ręcznie, jedynym naszym zadaniem jest potwierdzenie, że to rzeczywiście myśmy startowali.


W chwili obecnej klub reprezentują:

1.Maciek T. 846.77 pkt - 5 miejsce Open
2.Marek S.  488.89 pkt - 99 miejsc Open
3.Andrzej I.276.99 pkt. - 295 miejsce Open
4.Agnieszka Ż 264.01 pkt - 304 miejsce Open
5.Zbyszek M. 232.55 pkt. - 365 miejsce Open
6.Jarek G. 172.84 pkt. - 524 miejsce Open

I zajmujemy 26 pozycję w rankingu drużynowym.

Zachęcamy do dołączenia do zabawy. W drużynie Trucht Tarchomin Team jest obecnie maksymalna liczba osób (6 dopuszcza regulamin) ale w ciągu roku jest możliwość wymiany 2 zawodników. Tak więc jeśli ktoś dołączy do ligi i będzie zdobywał więcej punktów niż zawodnicy obecnie reprezentujący klub w Lidze Biegowej i będzie chciał wystąpić w drużynie to przeprowadzimy zmianę zawodników tak by zoptymalizować szanse na jak najlepsze miejsce na koniec sezonu. Myślimy, by taki pierwszy przegląd zrobić w połowie czerwca.

Założenie konta teraz gwarantuje, że zostaną nam zaliczone punkty ze startów historycznych od 1 marca 2015 roku. Na koniec sezonu organizatorzy przewidują masę nagród indywidualnych i drużynowych np. dla pierwszych 3 drużyn obóz sportowy.

Jeśli ktoś dołączy do Ligi prosimy o informację tutaj lub na forum, będziemy śledzić rankingi i reagować na bieżąco.


Dodaj komentarz
1 komentarze(y):
Wczytywanie wcześniejszych komentarzy
Wczytywanie listy