sie
25

Darmowe pakiety na Bieg Przez Most (13.09.2015)

Temat utworzony przez Zbigniew Mamla


Darmowe pakiety na Bieg Przez Most (13.09.2015)


Szukam osób które chciały by pobiec w III Biegu Przez Most (13.09.2015). Jeżeli są chętni to proszę o jak najszybsze zgłoszenie tego wpisując się pod poniższym tematem. A może ktoś reflektuje na bycie pacemakerem. Jeżeli tak to proszę to zaznaczyć przy nazwisku wpisując czas na jaki moglibyście poprowadzić grupę.
Sprawa pilna - na członków TTT czeka 10 bezpłatnych pakietów
Pozdrawiam
ZM.


Witam Panie Zbigniewie

i serdecznie zapraszam do udziału w biegu oraz do przesłania listy osób z TTT na pakiety biegowe. Jednocześnie uprzejmie proszę o zgłoszenie chętnych osób, jeżeli takie by się znalazły na pacemakerów – do poprowadzenia biegu na wybrane czasy tj. na 40 min., 45, 50, 55 i 60 minut. Dla takich osób mielibyśmy dodatkowe pakiety oraz pamiątkowe upominki od organizatorów. Poniżej pełny tekst zaproszenia.

Pozdrawiam serdecznie,

R. Stachurski

 

Szanowni Państwo

W imieniu Pana Burmistrza Piotra Jaworskiego oraz Organizatorów pragnę serdecznie zaprosić osoby aktywnie uczestniczące w działaniach Państwa grupy do uczestnictwa w tegorocznej edycji „Biegu przez Most – Białołęka 2015”. Impreza odbędzie się w dniu 13 września br. Start i Meta biegu w Parku Picassa. Początek biegu o godz. 11.00. Ok. godz. 13.30 przewidziane jest ogłoszenie wyników, wręczenie nagród najlepszym zawodniczkom oraz zawodnikom w poszczególnych kategoriach biegowych i uroczyste zakończenie imprezy. Uprzejmie informuję, że podobnie jak w roku ubiegłym, Pan Burmistrz w ramach propagowania idei powszechnego biegania oraz promowania zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej społeczeństwa postanowił ufundować dla zorganizowanych grup biegowych prowadzących treningi/zajęcia biegowe na terenie Białołęki po 10 szt. bezpłatnych pakietów startowych dla członków tych grup. Tym niemniej, wybrane/wylosowane osoby z Państwa grupy, które otrzymają takie pakiety podobnie, jak wszyscy inni uczestnicy biegu w dniu 13 września br., zobligowane są do zarejestrowanie się na stronie internetowej biegu zgodnie z obowiązującym regulaminem, a jedynie nie wnoszą obowiązkowej opłaty za pakiet startowy. Dlatego też uprzejmie proszę Państwa o przesłanie do Wydziału Sportu i Rekreacji na adres: mpilcicka@um.warszawa.pl  lub rstachurski@um.warszawa.pl wykazu osób zakwalifikowanych przez Państwa do otrzymania takiego pakietu z podpisem (nazwiskiem) osoby odpowiedzialnej i reprezentującej Waszą grupę. 

Łączę sportowe Pozdrowienia,

Roman Stachurski

Dodaj komentarz
5 komentarze(y):
Wczytywanie wcześniejszych komentarzy
Wczytywanie listy