Starty zawodników TTT w dniach 6-11 czerwca 2017.

Temat utworzony przez TruchtTarchomin Team

Co słychać w TTT?
W sumie nic nowego. Biegamy, rywalizujemy. Robimy to co lubimy.
Co się działo w ostatnim tygodniu?

Rozpoczął we wtorek Zbigniew w morderczym biegu Monte Kazura. W środę Łukasz przypieczętował 2 miejsce w M40 w cyklu Grand Prix Żoliborza. A to był tylko początek. W sobotę Dariusz wygrał parkrun Jabłonna, Joanna była druga wśród kobiet. Podium w kategoriach wiekowych wybiegali Janek oraz Przemek. W Skaryszaku wystartował Maciej (3 miejsce Open), Patrycja, oraz Krzysztof (3 miejsce w kategorii). Chwilę później Andrzej zajął 1 miejsce w Sulejówku Memoriale H.Zielińskiej a Agnieszka drugie w Pucharze Maratonu na 15 km. W międzyczasie Radek uplasował się na 3 miejscu ze swoją drużyną w Biegu Firmowym. Kiedy inni biegali Zbigniew wystartował na rowerze w Tour de Warsaw (200 km). Niedziela wcale nie była spokojniejsza. Marlena z Elą wybrały się na Legionowską Dychę. Elżbieta raz kolejny pokazała klasę, wygrywając swoją kategorię wiekową (który to już raz? ;)). Andrzej wystartował w 5150 Warsaw Triathlon (dopingowany na trasie przez Radka, Michałka, Maćka i Patrycję) a Łukasz w końcu zadebiutował z córką w wózku w półmaratonie w Piątnicy (1:44:20). W tym samym biegu Dariusz uplasował się na 3 miejscu kategorii M40 a Joanna zdobyła 2 miejscu wśród kobiet na 10 km.

Nasz klub w chwili obecnej liczy 41 aktywnych osób. W ostatnich 6 dniach tylko 16 z nas w 11 zawodach 13 razy stanęła na podium. Chcesz być z nami? Lubisz biegać, rywalizować? A może szukasz motywacji? Jesteś z Tarchomina lub okolic? Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie.