wrz
18

Wybory do władz Stowarzyszenia Trucht Tarchomin Team

Temat utworzony przez Zbigniew Mamla


Wybory do władz Stowarzyszenia Trucht Tarchomin Team

UWAGA!!!
W dniu 03.10.2019 odbędą się wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej naszego Stowarzyszenia. Każdy pełnoletni członek klubu zagłosuje na 4 wybrane przez siebie osoby do Zarządu Klubu i 3 osoby które widzi w Komisji Rewizyjnej. Na te zaszczytne stanowiska kandydować mogą wszyscy dorośli członkowie TTT o ile nie zgłoszą wcześniej swojej rezygnacji. Rezygnacje z kandydowania zgłaszamy mailowo na kontakt@bieganietarchomin.pl do 29.09.2019. W dniu 30.09.2019 przedstawimy ostateczną listę kandydatów. Głosowanie odbędzie się jak już wspominałem 3 października w godzinach 18-21.00 najprawdopodobniej w okolicach Biedronki spod której zaczynamy nasze pierwszo-czwartkowe treningi.
1.Zgodnie ze statutem głosowanie jest tajne.
2.Każdy dostanie kartę do głosowania i będzie musiał podpisać się na liście obecności na głosowaniu.
3.Wybory są 3X ale nowy Zarzad i nowa Komisja Rewizyjna rozpocznaja swoja działalność 1 listopada 2019. Do tego czasu działają obecne organy.
Po wyborach i do końca października nowi członkowie Zarządu powinni wybrać spośród swojej czwórki przyszłego Prezesa a członkowie Komisji Rewizyjnej Przewodniczącego, Sekretarza i Członka. Będzie wtedy też czas na płynne przekazanie obowiązków.
4.By głosowanie było ważne na chwilę obecną głos muszą oddać minimum 24 osoby.


Dodaj komentarz
0 komentarze(y):
Wczytywanie wcześniejszych komentarzy
Wczytywanie listy