W roku 2017 wystartowaliśmy 242 razy.

Przeglądasz wyniki indywidualne. Zapraszamy do dodania swojego wyniku na zawodach.


Setka Stulecia Piątka z Witosem (atest PZLA)

Setka Stulecia Piątka z Witosem (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 20.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 0 4:43 / 12,71 00:23:36
Marlena Dziedzic 5 0 5:11 / 11,58 00:25:55

Bieg przez Most

Bieg przez Most Strona organizatora
Data: 17.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 8 3:40 / 16,39 Życiówka 00:36:37
Dariusz Trzaskowski 10 38 4:02 / 14,86 00:40:22
Andrzej Ignatowicz 10 102 4:25 / 13,58 00:44:11
Elżbieta Cichońska 10 148 4:36 / 13,04 00:46:01
Anna Gruzd 10 470 5:29 / 10,96 Życiówka 00:54:46
Zbigniew Mamla 10 471 5:29 / 10,95 00:54:47

40 Bieg Lechitów, Półmaraton Gniezno

40 Bieg Lechitów, Półmaraton Gniezno Strona organizatora
Data: 17.09.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 21,0975 932 5:09 / 11,65 01:48:39

Le Marathon de Colmar 2017

Le Marathon de Colmar 2017 Strona organizatora
Data: 17.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 390 5:57 / 10,07 Życiówka 04:11:22

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka, Sopot-Wieżyca-Koszałkowo

Ultramaraton Kaszubska Poniewierka, Sopot-Wieżyca-Koszałkowo Strona organizatora
Data: 16.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 72,3 0 8:32 / 7,04 Życiówka 10:16:24

Kaszubska Poniewierka 30, Wieżyca-Koszałkowo

Kaszubska Poniewierka 30, Wieżyca-Koszałkowo Strona organizatora
Data: 16.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Warszawa-Praga # 223

parkrun Warszawa-Praga # 223 Strona organizatora
Data: 16.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 6 3:58 / 15,15 00:19:48

II Bielański Bieg Dzika

II Bielański Bieg Dzika Strona organizatora
Data: 16.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 2 3:35 / 16,77 Życiówka 00:35:47

Bieg do Herbacianego Domku #52

Bieg do Herbacianego Domku #52 Strona organizatora
Data: 13.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 13 4:32 / 13,22 00:45:23

Warsaw Track Cup #3/2017

Warsaw Track Cup #3/2017 Strona organizatora
Data: 13.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 0,4 12 2:48 / 21,49 00:01:07
Robert Wlodkowski 0,4 12 2:50 / 21,18 00:01:08
Łukasz Niewiński 0,4 12 2:52 / 20,87 00:01:09
Joanna Trzaskowska 0,4 12 3:12 / 18,7 00:01:17
Agnieszka Żuraniewska 1,5 0 4:05 / 14,67 00:06:08
Andrzej Ignatowicz 3 15 3:23 / 17,73 00:10:09
Agnieszka Żuraniewska 3 0 4:20 / 13,85 00:13:00
Joanna Trzaskowska 3 0 4:29 / 13,38 Życiówka 00:13:27

VIII Mila Marecka

VIII Mila Marecka Strona organizatora
Data: 10.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 1,609 5 3:08 / 19,18 00:05:02

35 PKO Wrocław Maraton

35 PKO Wrocław Maraton Strona organizatora
Data: 10.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 42,195 270 4:36 / 13,06 03:13:55

parkrun Jablonna # 55

parkrun Jablonna # 55 Strona organizatora
Data: 09.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 14 4:50 / 12,41 00:24:11
Anna Gruzd 5 20 5:23 / 11,16 00:26:53

II Bieg Zająca, Chotomów

II Bieg Zająca, Chotomów Strona organizatora
Data: 09.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Wójcik 2 12 6:16 / 9,56 00:12:33
Przemek Romanów 10 11 4:44 / 12,68 00:47:18
Agnieszka Wójcik 10 52 6:50 / 8,78 01:08:19

Bieg o puchar Prezesa DB Schenker

Bieg o puchar Prezesa DB Schenker Strona organizatora
Data: 09.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,2 1 3:52 / 15,49 Życiówka 00:39:30

Bieg Wisły

Bieg Wisły Strona organizatora
Data: 09.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 8 3:49 / 15,72 00:38:10

Bieg 7 Dolin 100km

Bieg 7 Dolin 100km Strona organizatora
Data: 09.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 100 239 9:03 / 6,63 Życiówka 15:05:16

27 Półmaraton Philips Piła

27 Półmaraton Philips Piła Strona organizatora
Data: 03.09.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 166 4:10 / 14,38 01:28:02
Marek Antczak 21,0975 284 4:21 / 13,79 Życiówka 01:31:47

Castle Triathlon Malbork

Castle Triathlon Malbork Strona organizatora
Data: 03.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 42,195 94 6:28 / 9,27 04:33:04

Banska Bystrzyca Marathon

Banska Bystrzyca Marathon Strona organizatora
Data: 03.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 94 6:04 / 9,88 04:16:16

XXII PÓŁMARATON SŁOWŃSKI, ROWY-USTKA

XXII PÓŁMARATON SŁOWŃSKI, ROWY-USTKA Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 21,0975 40 4:48 / 12,49 Życiówka 01:41:23
Agnieszka Wójcik 21,0975 90 6:42 / 8,96 02:21:19

4F Piątka Praska

4F Piątka Praska Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 32 3:34 / 16,85 00:17:48

Sudstroum Escher Kulturlaf 2017

Sudstroum Escher Kulturlaf 2017 Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 16 410 5:28 / 10,98 Życiówka 01:27:27

Parkrun Żoliborz Nr 175

Parkrun Żoliborz Nr 175 Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 5 22 5:15 / 11,43 Życiówka 00:26:15

BMW półmaraton praski

BMW półmaraton praski Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 37 3:42 / 16,19 Życiówka 01:18:10

Parkrun Jabłonna Nr 54

Parkrun Jabłonna Nr 54 Strona organizatora
Data: 02.09.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 4 4:26 / 13,51 00:22:12
Joanna Trzaskowska 5 10 5:10 / 11,63 00:25:48
Marlena Dziedzic 5 21 5:57 / 10,09 00:29:44

Bieg do Herbacianego Domku #50

Bieg do Herbacianego Domku #50 Strona organizatora
Data: 30.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 10 4:29 / 13,36 00:44:54

17 Innogy Hunsrück Marathon

17 Innogy Hunsrück Marathon Strona organizatora
Data: 27.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 109 6:19 / 9,51 04:26:21

IV Płocka Szybka Trójka

IV Płocka Szybka Trójka Strona organizatora
Data: 26.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3 6 3:25 / 17,53 00:10:16

Parkrun Toruń #107

Parkrun Toruń #107 Strona organizatora
Data: 26.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 5 29 4:36 / 13,02 00:23:02

Parkrun Jabłonna #53

Parkrun Jabłonna #53 Strona organizatora
Data: 26.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 56 5:38 / 10,66 00:28:09
Agnieszka Wójcik 5 80 6:21 / 9,44 00:31:46

Goniacka het na grape 21km

Goniacka het na grape 21km Strona organizatora
Data: 26.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 21,0975 9 5:36 / 10,71 01:58:11

XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych

XVIII Toyota Półmaraton Wałbrzych Strona organizatora
Data: 20.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 89 4:16 / 14,05 01:30:05

Bieg Wilanowa

Bieg Wilanowa Strona organizatora
Data: 20.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Jan Jezierski 4,7 0 5:02 / 11,91 00:23:41
Dorota Likowska 4,7 9 5:06 / 11,77 Życiówka 00:23:58

Triathlon Borówno

Triathlon Borówno Strona organizatora
Data: 20.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 20,4 25 4:31 / 13,28 Życiówka 01:32:11

Parkrun Warszawa Praga #219

Parkrun Warszawa Praga #219 Strona organizatora
Data: 19.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 62 5:37 / 10,7 00:28:03

Parkrun Jabłonna #52

Parkrun Jabłonna #52 Strona organizatora
Data: 19.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 9 4:46 / 12,6 00:23:49
Andrzej Ignatowicz 5 12 5:03 / 11,9 00:25:13
Agnieszka Wójcik 5 25 5:52 / 10,22 00:29:21

parkrun Kraków # 218

parkrun Kraków # 218 Strona organizatora
Data: 19.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 4 3:33 / 16,9 Życiówka 00:17:45

Strawczyńska Zadycha

Strawczyńska Zadycha Strona organizatora
Data: 19.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 9 3:36 / 16,63 00:36:05

Tatranska Selma

Tatranska Selma Strona organizatora
Data: 19.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 55 132 11:00 / 5,45 Życiówka 10:04:57

I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie #156

I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie #156 Strona organizatora
Data: 17.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 13 4:13 / 14,22 00:21:06

parkrun Jabłonna # 51

parkrun Jabłonna # 51 Strona organizatora
Data: 12.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 9 5:02 / 11,92 00:25:10

Chudy Wawrzyniec, Rajcza - Ujsoły

Chudy Wawrzyniec, Rajcza - Ujsoły Strona organizatora
Data: 12.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 54,6 67 7:47 / 7,71 Życiówka 07:04:47

Mała Rycerzowa, Rajcza - Ujsoły

Mała Rycerzowa, Rajcza - Ujsoły Strona organizatora
Data: 12.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Ultra Kamieńsk 2017

Ultra Kamieńsk 2017 Strona organizatora
Data: 06.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 25 8 4:52 / 12,34 Życiówka 02:01:31

Parkrun Warszawa Praga #217

Parkrun Warszawa Praga #217 Strona organizatora
Data: 05.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 59 5:41 / 10,56 00:28:25

Parkrun Toruń #104

Parkrun Toruń #104 Strona organizatora
Data: 05.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 5 38 4:44 / 12,68 00:23:40

Puchar Maratonu 25

Puchar Maratonu 25 Strona organizatora
Data: 05.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 24,2 0 5:07 / 11,72 Życiówka 02:03:52

Bieg do Herbacianego Domku #47

Bieg do Herbacianego Domku #47 Strona organizatora
Data: 02.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 6 4:30 / 13,34 00:44:58

Setka Stulecia Powstańcza Piątka

Setka Stulecia Powstańcza Piątka Strona organizatora
Data: 01.08.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 5 5:00 / 11,99 00:25:01
Marlena Dziedzic 5 14 5:49 / 10,3 00:29:07

Ultramaraton Powstańca

Ultramaraton Powstańca Strona organizatora
Data: 30.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 17 43 6:28 / 9,29 Życiówka 01:49:49
Zbigniew Mamla 63,5 74 6:29 / 9,26 Życiówka 06:51:39
Piotr Smoleński 63,5 112 7:06 / 8,46 Życiówka 07:30:37

Parkrun Jabłonna #49

Parkrun Jabłonna #49 Strona organizatora
Data: 29.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 3 4:30 / 13,34 00:22:29
Agnieszka Wójcik 5 16 5:56 / 10,12 00:29:38

27. Bieg Powstania Warszawskiego

27. Bieg Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 29.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 114 4:30 / 13,31 Życiówka 00:22:32
Zbigniew Mamla 5 237 4:31 / 13,28 00:22:35

Triathlon Sława

Triathlon Sława Strona organizatora
Data: 23.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,1 5 4:00 / 15,03 Życiówka 00:16:22

Parkrun Kutno #9

Parkrun Kutno #9 Strona organizatora
Data: 22.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:57 / 15,16 00:19:47

Parkrun Jabłonna #48

Parkrun Jabłonna #48 Strona organizatora
Data: 22.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 6 4:28 / 13,41 00:22:22
Jan Jezierski 5 0 4:56 / 12,15 00:24:41
Agnieszka Wójcik 5 24 5:54 / 10,17 00:29:30

Parkrun Warszawa Żoliborz #169

Parkrun Warszawa Żoliborz #169 Strona organizatora
Data: 22.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 3:51 / 15,6 00:19:14
Zuzanna Dziedzic 5 37 5:58 / 10,06 00:29:49
Marlena Dziedzic 5 39 5:59 / 10,04 00:29:53
Joanna Trzaskowska 5 40 5:59 / 10,03 00:29:54

Praska Dycha

Praska Dycha Strona organizatora
Data: 22.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 10 154 4:29 / 13,38 00:44:50
Joanna Trzaskowska 10 230 4:48 / 12,49 00:48:03
Elżbieta Cichońska 10 238 4:51 / 12,38 00:48:29
Marlena Dziedzic 10 414 5:31 / 10,87 00:55:13

Bieg do Herbacianego Domku #45

Bieg do Herbacianego Domku #45 Strona organizatora
Data: 19.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 17 5:06 / 11,77 00:50:59

Setka Stulecia Piątka z Dmowskim ( atest PZLA)

Setka Stulecia Piątka z Dmowskim ( atest PZLA) Strona organizatora
Data: 19.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 3:50 / 15,62 00:19:12
Joanna Trzaskowska 5 2 4:34 / 13,16 00:22:48

City Trail on Tour

City Trail on Tour Strona organizatora
Data: 18.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 24 3:49 / 15,72 Życiówka 00:19:05
Agnieszka Żuraniewska 5 86 4:18 / 13,96 00:21:29
Joanna Trzaskowska 5 126 4:36 / 13,02 00:23:02
Marlena Dziedzic 5 232 5:20 / 11,26 00:26:38

Garimin Iron Triathlon Płock - bieg

Garimin Iron Triathlon Płock - bieg Strona organizatora
Data: 16.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,95 7 4:00 / 15,01 00:19:47

Parkrun Jabłonna #47

Parkrun Jabłonna #47 Strona organizatora
Data: 16.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 21 5:28 / 10,97 00:27:21
Agnieszka Wójcik 5 24 5:44 / 10,47 00:28:39

parkrun Wolbrom #97

parkrun Wolbrom #97 Strona organizatora
Data: 15.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:45 / 15,97 00:18:47

I Wakacyjny Bieg w Pniewie

I Wakacyjny Bieg w Pniewie Strona organizatora
Data: 15.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 11 4:03 / 14,82 00:40:29
Joanna Trzaskowska 10 37 4:43 / 12,73 Życiówka 00:47:08
Marlena Dziedzic 10 66 5:23 / 11,13 00:53:54

2 Maraton BNT (+ biegi towarzyszące dla leni i dzieci)

2 Maraton BNT (+ biegi towarzyszące dla leni i dzieci) Strona organizatora
Data: 15.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 21,0975 16 5:24 / 11,09 01:54:06

I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie #146

I Ty Możesz Biegać Wieczorem w Krakowie #146 Strona organizatora
Data: 13.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 8 3:57 / 15,2 00:19:44

Bieg do Herbacianego Domku #44

Bieg do Herbacianego Domku #44 Strona organizatora
Data: 12.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 3:56 / 15,25 00:39:21

Setka Stulecia Piątka z Żeligowskim (ates PZLA)

Setka Stulecia Piątka z Żeligowskim (ates PZLA) Strona organizatora
Data: 12.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 3:53 / 15,48 00:19:23
Joanna Trzaskowska 5 0 4:54 / 12,25 00:24:29
Marlena Dziedzic 5 9 5:20 / 11,24 00:26:41

Bieg Królowej Marysieńki 2017

Bieg Królowej Marysieńki 2017 Strona organizatora
Data: 09.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Jan Jezierski 4,7 0 4:51 / 12,38 Życiówka 00:22:47
Dorota Likowska 4,7 11 5:23 / 11,15 00:25:17

Maraton Przyjaźni Grodno - Druskienniki

Maraton Przyjaźni Grodno - Druskienniki Strona organizatora
Data: 09.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 96 6:09 / 9,76 04:19:20

TriCity Trail 2017 - 80km+, Gdańsk - Wejherowo

TriCity Trail 2017 - 80km+, Gdańsk - Wejherowo Strona organizatora
Data: 09.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 82,5 69 7:33 / 7,94 Życiówka 10:23:09

TriCity Trail 2017 - Półmaraton, Wejherowo

TriCity Trail 2017 - Półmaraton, Wejherowo Strona organizatora
Data: 09.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Wójcik 21,0975 310 6:54 / 8,7 02:25:25

Puchar Maratonu 20

Puchar Maratonu 20 Strona organizatora
Data: 08.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Jabłonna #46

Parkrun Jabłonna #46 Strona organizatora
Data: 08.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:09 / 14,48 00:20:43
Joanna Trzaskowska 5 14 4:56 / 12,18 00:24:38
Radek Gozdek 5 22 6:09 / 9,76 00:30:44

V Triathlon Garwoliński - bieg

V Triathlon Garwoliński - bieg Strona organizatora
Data: 01.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 4:00 / 14,98 00:20:02

Parkrun Warszawa Praga #212

Parkrun Warszawa Praga #212 Strona organizatora
Data: 01.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 14 4:06 / 14,61 00:20:32
Marlena Dziedzic 5 53 5:24 / 11,12 00:26:59

parkrun Jablonna # 45

parkrun Jablonna # 45 Strona organizatora
Data: 01.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 1 3:43 / 16,13 00:18:36
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:23 / 13,7 00:21:54
Przemek Romanów 5 9 4:39 / 12,89 00:23:16
Piotr Smoleński 5 11 4:58 / 12,06 00:24:52
Joanna Trzaskowska 5 12 5:01 / 11,94 00:25:07
Jan Jezierski 5 0 5:04 / 11,83 00:25:22
Agnieszka Wójcik 5 31 6:24 / 9,38 00:31:58

Parkrun Grodzisk Mazowiecki #1

Parkrun Grodzisk Mazowiecki #1 Strona organizatora
Data: 01.07.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:45 / 16,01 00:18:44

V PÓŁ­MA­RATON RA­DOM­SKIEGO CZERWCA ’76

V PÓŁ­MA­RATON RA­DOM­SKIEGO CZERWCA ’76 Strona organizatora
Data: 25.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 54 4:20 / 13,84 01:31:29

Marathon du Vignoble d'Alsace

Marathon du Vignoble d'Alsace Strona organizatora
Data: 25.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 193 5:59 / 10,04 04:12:07

Wieliszewski Crossing lato

Wieliszewski Crossing lato Strona organizatora
Data: 25.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Amelia Trzaskowska 0,8 3 4:52 / 12,31 Życiówka 00:03:54
Radek Gozdek 13,7 5 3:57 / 15,21 Życiówka 00:54:03
Andrzej Ignatowicz 13 12 4:31 / 13,28 00:58:43
Agnieszka Żuraniewska 13 6 5:16 / 11,39 01:08:30
Elżbieta Cichońska 13 11 5:42 / 10,52 Życiówka 01:14:08
Joanna Trzaskowska 13 12 5:46 / 10,4 Życiówka 01:15:01
Jan Jezierski 13 0 6:10 / 9,74 Życiówka 01:20:07
Marlena Dziedzic 13 46 6:46 / 8,86 01:28:01

Bieg Nocny Marek

Bieg Nocny Marek Strona organizatora
Data: 24.06.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Parkrun Katowice #59

Parkrun Katowice #59 Strona organizatora
Data: 24.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:43 / 16,13 00:18:36

Bieg Radości – Dumne Warchoły

Bieg Radości  – Dumne Warchoły Strona organizatora
Data: 24.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 2,5 4 3:33 / 16,89 Życiówka 00:08:53

Parkrun Jabłonna #44

Parkrun Jabłonna #44 Strona organizatora
Data: 24.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 4 4:07 / 14,59 00:20:34
Bartosz Prędota 5 12 4:40 / 12,86 00:23:20
Elżbieta Cichońska 5 17 4:56 / 12,18 00:24:38
Jan Jezierski 5 0 4:56 / 12,15 00:24:41
Piotr Smoleński 5 20 5:01 / 11,94 00:25:07
Łukasz Jezierski 5 0 5:05 / 11,8 00:25:26
Andrzej Ignatowicz 5 33 5:44 / 10,46 00:28:41
Zuzanna Dziedzic 5 38 6:14 / 9,63 00:31:09
Marlena Dziedzic 5 39 6:15 / 9,59 00:31:16

3 bieg Chomika

3 bieg Chomika Strona organizatora
Data: 22.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 39 4:29 / 13,38 00:44:51
Łukasz Klaś 10 43 4:29 / 13,37 00:44:53

Setka Stulecia Piątka z Kusocińskim (atest PZLA)

Setka Stulecia Piątka z Kusocińskim (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 21.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 4 4:42 / 12,75 00:23:32
Marlena Dziedzic 5 10 5:21 / 11,23 00:26:43

Warsaw Track Cup #2/2017

Warsaw Track Cup #2/2017 Strona organizatora
Data: 20.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 0,4 15 2:32 / 23,61 Życiówka 00:01:01
Andrzej Ignatowicz 0,4 15 2:35 / 23,23 00:01:02
Łukasz Niewiński 0,4 19 2:35 / 23,23 00:01:02
Robert Wlodkowski 0,4 15 2:40 / 22,5 00:01:04
Dariusz Trzaskowski 0,4 15 2:42 / 22,15 Życiówka 00:01:05
Agnieszka Żuraniewska 0,4 19 3:08 / 19,2 Życiówka 00:01:15
Joanna Trzaskowska 0,4 19 3:18 / 18,23 00:01:19
Marlena Dziedzic 0,4 19 3:50 / 15,65 00:01:32
Andrzej Ignatowicz 0,8 14 2:50 / 21,18 Życiówka 00:02:16
Radek Gozdek 0,8 31 3:06 / 19,33 00:02:29
Agnieszka Żuraniewska 0,8 54 3:26 / 17,45 Życiówka 00:02:45
Joanna Trzaskowska 0,8 67 3:50 / 15,65 Życiówka 00:03:04
Marlena Dziedzic 0,8 73 4:22 / 13,71 00:03:30
Radek Gozdek 1,5 10 3:15 / 18,49 Życiówka 00:04:52
Łukasz Niewiński 1,5 22 3:27 / 17,42 00:05:10
Dariusz Trzaskowski 1,5 23 3:27 / 17,36 Życiówka 00:05:11
Joanna Trzaskowska 1,5 51 4:06 / 14,63 Życiówka 00:06:09
Radek Gozdek 3 18 3:23 / 17,73 Życiówka 00:10:09
Robert Wlodkowski 3 34 3:39 / 16,44 00:10:57
Joanna Trzaskowska 3 80 4:30 / 13,35 00:13:29

Puchar Króla Jana III Sobieskiego

Puchar Króla Jana III Sobieskiego Strona organizatora
Data: 18.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Jan Jezierski 4,7 0 4:58 / 12,08 00:23:21
Dorota Likowska 4,7 8 5:14 / 11,47 00:24:35
Marlena Dziedzic 4,7 107 5:27 / 11 Życiówka 00:25:38

Garmin Iron Triathlon Elbląg - bieg

Garmin Iron Triathlon Elbląg - bieg Strona organizatora
Data: 18.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,275 4 3:48 / 15,81 Życiówka 00:20:01

Semi-marathon Meuse Grande Guerre Verdun

Semi-marathon Meuse Grande Guerre Verdun Strona organizatora
Data: 18.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 0 5:28 / 10,99 Życiówka 01:55:13

Parkrun Jabłonna #43

Parkrun Jabłonna #43 Strona organizatora
Data: 17.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 1 3:40 / 16,38 00:18:19
Jan Jezierski 5 0 5:03 / 11,87 00:25:17
Andrzej Ignatowicz 5 12 5:12 / 11,55 00:25:58
Marlena Dziedzic 5 3 5:25 / 11,07 00:27:06
Amelia Trzaskowska 5 30 8:35 / 6,99 Życiówka 00:42:55
Joanna Trzaskowska 5 31 8:36 / 6,98 00:42:59

5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton

5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton Strona organizatora
Data: 17.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 331 4:07 / 14,58 01:26:48

Bieg Rzeźnikka Ultra 140

Bieg Rzeźnikka Ultra 140 Strona organizatora
Data: 16.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Setka Stulecia Bieg z Hallerem (atest PZLA)

Setka Stulecia Bieg z Hallerem (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 14.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 3 4:34 / 13,14 00:22:50
Marlena Dziedzic 5 0 5:55 / 10,14 00:29:36

II Piątnica Półmaraton

II Piątnica Półmaraton Strona organizatora
Data: 11.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 27 5:01 / 11,96 00:50:09
Dariusz Trzaskowski 21,0975 12 4:21 / 13,81 01:31:39

5150 Warsaw Triathlon - bieg

5150 Warsaw Triathlon - bieg Strona organizatora
Data: 11.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 85 4:19 / 13,88 00:43:14

IX Legionowska Dycha

IX Legionowska Dycha Strona organizatora
Data: 11.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 10 114 4:51 / 12,38 00:48:27
Marlena Dziedzic 10 208 5:31 / 10,88 00:55:10

Memoriał Haliny Zielińskiej

Memoriał Haliny Zielińskiej Strona organizatora
Data: 10.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3,6 1 3:31 / 17,03 00:12:41

Parkrun Jabłonna #42

Parkrun Jabłonna #42 Strona organizatora
Data: 10.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 4:01 / 14,96 00:20:03
Przemek Romanów 5 6 4:33 / 13,19 00:22:45
Joanna Trzaskowska 5 10 4:56 / 12,15 00:24:41
Agnieszka Wójcik 5 22 5:52 / 10,23 00:29:19

Bieg Firmowy

Bieg Firmowy Strona organizatora
Data: 10.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 4,22 7 3:30 / 17,11 Życiówka 00:14:48

Puchar Maratonu 15

Puchar Maratonu 15 Strona organizatora
Data: 10.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 14,7 2 4:48 / 12,52 Życiówka 01:10:27

GP Żoliborza 10

GP Żoliborza 10 Strona organizatora
Data: 07.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 14 3:55 / 15,29 00:39:14

Monte Kazura bieg nr 3

Monte Kazura bieg nr 3 Strona organizatora
Data: 06.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 91 6:11 / 9,71 00:30:54

IV Półmaraton Fundacji Dasz Radę w Opaleniu

IV Półmaraton Fundacji Dasz Radę w Opaleniu Strona organizatora
Data: 04.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 5 4:18 / 13,96 01:30:40

XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie

XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie Strona organizatora
Data: 04.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 14 3:46 / 15,95 01:19:22

Garmin Iron Triathlon Ślesin - bieg

Garmin Iron Triathlon Ślesin - bieg Strona organizatora
Data: 04.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10,55 54 4:11 / 14,33 Życiówka 00:44:11

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE)

Beer Lovers’ Marathon (Liège/BE) Strona organizatora
Data: 04.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 135 6:37 / 9,06 04:39:27

II Memoriał imienia Zofii Morawskiej

II Memoriał imienia Zofii Morawskiej Strona organizatora
Data: 04.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Tomasz Mamla 13,32 122 6:35 / 9,11 Życiówka 01:27:42
Zbigniew Mamla 16,65 34 5:16 / 11,39 Życiówka 01:27:43

11.Bieg Ursynowa

11.Bieg Ursynowa Strona organizatora
Data: 03.06.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 111 3:40 / 16,36 00:18:20
Marek Antczak 5 214 3:51 / 15,6 Życiówka 00:19:14
Krzysztof Prędota 5 337 4:01 / 14,96 00:20:03
Bartosz Prędota 5 515 4:14 / 14,2 Życiówka 00:21:08

MARATHON ELS BASTIONS, Ribes de Freser, Hiszpania

MARATHON ELS BASTIONS, Ribes de Freser, Hiszpania Strona organizatora
Data: 03.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mikołaj Romanów 0,8 4 0:00 / ∞ 00:00:00
Przemek Romanów 53,87 126 9:44 / 6,17 Życiówka 08:43:57

Stockholm Marathon

Stockholm Marathon Strona organizatora
Data: 03.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 5626 6:00 / 10 04:13:16

parkrun Jabłonna # 41

parkrun Jabłonna # 41 Strona organizatora
Data: 03.06.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:16 / 14,04 00:21:22
Joanna Trzaskowska 5 12 4:44 / 12,67 00:23:41

Warsaw Track Cup #1/2017

Warsaw Track Cup #1/2017 Strona organizatora
Data: 31.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 0,4 20 2:40 / 22,5 00:01:04
Robert Wlodkowski 0,4 7 2:40 / 22,5 00:01:04
Łukasz Niewiński 0,4 7 2:40 / 22,5 00:01:04
Dariusz Trzaskowski 0,4 7 2:42 / 22,15 Życiówka 00:01:05
Krystian Kochanek 0,4 7 2:45 / 21,82 00:01:06
Agnieszka Żuraniewska 0,4 20 3:08 / 19,2 Życiówka 00:01:15
Joanna Trzaskowska 0,4 20 3:10 / 18,95 Życiówka 00:01:16
Marlena Dziedzic 0,4 20 3:52 / 15,48 00:01:33
Andrzej Ignatowicz 0,8 23 2:56 / 20,43 00:02:21
Dariusz Trzaskowski 0,8 0 3:10 / 18,95 Życiówka 00:02:32
Andrzej Ignatowicz 1,5 11 3:05 / 19,49 00:04:37
Krystian Kochanek 3 0 3:19 / 18,09 Życiówka 00:09:57
Dariusz Trzaskowski 3 0 3:48 / 15,77 Życiówka 00:11:25
Agnieszka Żuraniewska 3 0 4:10 / 14,42 00:12:29
Joanna Trzaskowska 3 0 4:33 / 13,19 00:13:39
Marlena Dziedzic 3 8 4:59 / 12,03 00:14:58

IV Pruszkowski Bieg Wolności

IV Pruszkowski Bieg Wolności Strona organizatora
Data: 28.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 4 3:40 / 16,39 00:36:36

III Bieg Łomianek

III Bieg Łomianek Strona organizatora
Data: 28.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 26 4:09 / 14,47 00:41:28
Joanna Trzaskowska 10 126 5:05 / 11,82 00:50:46

Setka Stulecia Piątka z Paderewskim ( atest PZLA)

Setka Stulecia Piątka z Paderewskim ( atest PZLA) Strona organizatora
Data: 27.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 0 5:55 / 10,14 00:29:36
Marlena Dziedzic 5 0 6:10 / 9,73 00:30:50

V Klubowa Mila

V Klubowa Mila Strona organizatora
Data: 27.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 1,609 1 3:14 / 18,57 Życiówka 00:05:12
Andrzej Ignatowicz 1,609 1 3:16 / 18,39 00:05:15
Krystian Kochanek 1,609 1 3:18 / 18,22 Życiówka 00:05:18
Zbigniew Araźny 1,609 4 3:22 / 17,82 Życiówka 00:05:25
Krzysztof Prędota 1,609 4 3:34 / 16,84 Życiówka 00:05:44
Dariusz Trzaskowski 1,609 4 3:37 / 16,6 Życiówka 00:05:49
Maciej Tarnowski 1,609 1 3:41 / 16,32 00:05:55
Zbigniew Mamla 1,609 3 3:46 / 15,91 Życiówka 00:06:04
Agnieszka Żuraniewska 1,609 3 3:55 / 15,32 Życiówka 00:06:18
Tomasz Leś 1,609 3 4:10 / 14,41 00:06:42
Jan Jezierski 1,609 9 4:22 / 13,76 00:07:01
Joanna Trzaskowska 1,609 3 4:24 / 13,66 Życiówka 00:07:04
Elżbieta Cichońska 1,609 3 4:24 / 13,66 00:07:04
Marlena Dziedzic 1,609 3 4:46 / 12,59 00:07:40
Dorota Likowska 1,609 3 4:55 / 12,19 00:07:55
Bożena Borkowska 1,609 3 4:59 / 12,04 Życiówka 00:08:01

ING Night Marathon Luxembourg

ING Night Marathon Luxembourg Strona organizatora
Data: 27.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 0 6:39 / 9,03 04:40:24

Bieg do Herbacianego Domku #39

Bieg do Herbacianego Domku #39 Strona organizatora
Data: 24.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 4 4:12 / 14,3 00:41:58

Parkrun Praga Nr 205

Parkrun Praga Nr 205 Strona organizatora
Data: 20.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Araźny 5 7 3:46 / 15,9 00:18:52
Dariusz Trzaskowski 5 11 3:58 / 15,15 00:19:48
Zbigniew Mamla 5 20 4:06 / 14,66 00:20:28
Joanna Trzaskowska 5 36 4:50 / 12,41 00:24:10

Parkrun Jabłonna #39

Parkrun Jabłonna #39 Strona organizatora
Data: 20.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 27 5:49 / 10,31 00:29:06

Puchar Maratonu 10

Puchar Maratonu 10 Strona organizatora
Data: 20.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 9,8 13 4:04 / 14,72 Życiówka 00:39:56
Agnieszka Żuraniewska 9,8 0 4:36 / 13,07 Życiówka 00:45:00

Bieg do Herbacianego Domku #38

Bieg do Herbacianego Domku #38 Strona organizatora
Data: 17.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 3:59 / 15,06 00:39:50

IV Bieg po Złote Jabłko, Chotomów

IV Bieg po Złote Jabłko, Chotomów Strona organizatora
Data: 14.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Wójcik 1,46 7:44 / 7,75 Życiówka 00:11:18
Mikołaj Romanów 1,46 0 7:44 / 7,75 Życiówka 00:11:18
Przemek Romanów 1,46 0 7:44 / 7,75 Życiówka 00:11:18
Przemek Romanów 10,3 13 4:38 / 12,96 Życiówka 00:47:42
Jan Jezierski 10,3 0 5:23 / 11,14 Życiówka 00:55:29
Agnieszka Wójcik 10,3 58 5:44 / 10,46 Życiówka 00:59:04

Riga Marathon

Riga Marathon Strona organizatora
Data: 14.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 1021 5:59 / 10,04 04:12:14

5.PKO Białystok Półmaraton

5.PKO Białystok Półmaraton Strona organizatora
Data: 14.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 21,0975 247 4:37 / 13,01 01:37:20

Parkrun Jabłonna # 38

Parkrun Jabłonna # 38 Strona organizatora
Data: 13.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 6 4:39 / 12,92 00:23:13
Radek Gozdek 5 7 4:42 / 12,75 00:23:32

Ekiden 2017

Ekiden 2017 Strona organizatora
Data: 13.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 9 3:45 / 15,99 00:37:32

Kółka na Kole wiosna

Kółka na Kole wiosna Strona organizatora
Data: 13.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

V Bieg Łosia

V Bieg Łosia Strona organizatora
Data: 13.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 17,1 7 4:06 / 14,64 Życiówka 01:10:06

GP Żoliborza 10

GP Żoliborza 10 Strona organizatora
Data: 10.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 14 3:50 / 15,67 00:38:17

Mityng Grand Prix o Złote Kolce #3

Mityng Grand Prix o Złote Kolce #3 Strona organizatora
Data: 09.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3 3 3:26 / 17,45 00:10:19

Lubasz Triathlon (bieg)

Lubasz Triathlon (bieg) Strona organizatora
Data: 07.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 4:01 / 14,91 00:20:07

6 Bieg Wegański

6 Bieg Wegański Strona organizatora
Data: 07.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 22,2 23 4:52 / 12,34 Życiówka 01:47:58

3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki

3.sieBIEGA Półmaraton Kielecki Strona organizatora
Data: 07.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 15 3:51 / 15,58 01:21:14

Parkrun Warszawa Praga #204

Parkrun Warszawa Praga #204 Strona organizatora
Data: 06.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 25 4:37 / 13,01 00:23:04
Marlena Dziedzic 5 46 5:01 / 11,94 00:25:07

Parkrun Jabłonna Nr 37

Parkrun Jabłonna Nr 37 Strona organizatora
Data: 06.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 3 3:51 / 15,6 00:19:14
Zbigniew Mamla 5 7 4:27 / 13,46 00:22:17
Agnieszka Żuraniewska 5 1 4:31 / 13,29 00:22:34
Przemek Romanów 5 14 4:53 / 12,3 00:24:23

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna Strona organizatora
Data: 03.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 1,54 13 3:07 / 19,25 Życiówka 00:04:48
Joanna Trzaskowska 1,54 17 4:07 / 14,59 Życiówka 00:06:20
Marlena Dziedzic 1,54 27 4:33 / 13,2 Życiówka 00:07:00

27 BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA

27 BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA Strona organizatora
Data: 03.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 65 4:41 / 12,82 00:23:24

Bieg Flagi

Bieg Flagi Strona organizatora
Data: 02.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 10 332 5:09 / 11,66 Życiówka 00:51:28

Belfast Marathon

Belfast Marathon Strona organizatora
Data: 01.05.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 1011 5:59 / 10,02 04:12:44

Globus Marathon St.Wendel

Globus Marathon St.Wendel Strona organizatora
Data: 30.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 0 5:59 / 10,03 04:12:30

Parkrun Praga nr 203

Parkrun Praga nr 203 Strona organizatora
Data: 29.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 4 3:38 / 16,53 00:18:09
Joanna Trzaskowska 5 31 4:43 / 12,72 00:23:35

Setka Stulecia Bieg z Korfantym (atest PZLA)

Setka Stulecia Bieg z Korfantym (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 26.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 2 3:34 / 16,81 00:17:51
Dariusz Trzaskowski 5 0 3:54 / 15,37 00:19:31
Marlena Dziedzic 5 3 4:56 / 12,18 Życiówka 00:24:38

Bieg do Herbacianego Domku #37

Bieg do Herbacianego Domku #37 Strona organizatora
Data: 26.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 9 4:37 / 13,01 00:46:08

Mityng Grand Prix o Złote Kolce

Mityng Grand Prix o Złote Kolce Strona organizatora
Data: 25.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 1,5 6 3:11 / 18,82 00:04:47

Bieg Oshee 10km

Bieg Oshee 10km Strona organizatora
Data: 23.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 10 150 3:36 / 16,66 00:36:01
Łukasz Klaś 10 232 3:47 / 15,89 00:37:46
Joanna Trzaskowska 10 2358 4:56 / 12,16 00:49:21
Marlena Dziedzic 10 3132 5:10 / 11,6 00:51:44

ORLEN Warsaw Marathon 2017

ORLEN Warsaw Marathon 2017 Strona organizatora
Data: 23.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 42,195 303 4:19 / 13,88 Życiówka 03:02:26
Krzysztof Prędota 42,195 900 4:48 / 12,5 Życiówka 03:22:30

Król Parku - Ultramaraton, Mosina

Król Parku - Ultramaraton, Mosina Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 60 115 6:56 / 8,66 Życiówka 06:55:38

Król Parku - Półmaraton, Mosina

Król Parku - Półmaraton, Mosina Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Wójcik 21,0975 327 6:49 / 8,8 02:23:50

Niepokorny Mnich, Szczawnica

Niepokorny Mnich, Szczawnica Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 64,6 211 10:39 / 5,63 Życiówka 11:28:12

Bieg Wolski

Bieg Wolski Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 10 3 4:24 / 13,64 00:43:59

XXXIII Biegi przełajowe Legionowo

XXXIII Biegi przełajowe Legionowo Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 12,1 4 3:43 / 16,13 Życiówka 00:45:01

Wiosna Cekowska (atest PZLA)

Wiosna Cekowska (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 22.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 11 3:31 / 17,08 00:17:34

Bieg do Herbacianego Domku #36

Bieg do Herbacianego Domku #36 Strona organizatora
Data: 19.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 14 4:44 / 12,68 00:47:18

Parkrun Jabłonna #34

Parkrun Jabłonna #34 Strona organizatora
Data: 15.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 5 3:45 / 16 00:18:45
Piotr Smoleński 5 20 4:51 / 12,35 00:24:17
Joanna Trzaskowska 5 28 5:09 / 11,66 00:25:44

Grand Prix Żoliborza - Kępa Potocka

Grand Prix Żoliborza - Kępa Potocka Strona organizatora
Data: 12.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 4,75 16 3:59 / 15,08 Życiówka 00:18:54
Andrzej Ignatowicz 4,75 110 5:03 / 11,88 00:23:59
Marlena Dziedzic 4,75 175 5:38 / 10,64 Życiówka 00:26:47

Wieliszewski Crossing wiosna

Wieliszewski Crossing wiosna Strona organizatora
Data: 09.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 11 7 3:46 / 15,9 Życiówka 00:41:30
Łukasz Klaś 11 14 3:56 / 15,28 Życiówka 00:43:11
Andrzej Ignatowicz 11 21 4:07 / 14,6 Życiówka 00:45:13
Agnieszka Żuraniewska 11 4 4:34 / 13,14 Życiówka 00:50:14
Elżbieta Cichońska 11 10 4:54 / 12,26 00:53:51
Joanna Trzaskowska 11 19 5:10 / 11,62 Życiówka 00:56:47
Marlena Dziedzic 11 37 5:39 / 10,63 Życiówka 01:02:07

VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński

VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński Strona organizatora
Data: 09.04.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 10 31 3:52 / 15,55 00:38:35
Krzysztof Prędota 10 62 4:07 / 14,59 00:41:08

Parkrun Jabłonna #33

Parkrun Jabłonna #33 Strona organizatora
Data: 08.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 12 4:47 / 12,53 00:23:56
Marlena Dziedzic 5 29 5:35 / 10,73 00:27:57
Joanna Trzaskowska 5 30 5:36 / 10,73 00:27:58
Łukasz Klaś 5 32 5:36 / 10,71 00:28:00

2. Dziesiątka Babicka

2. Dziesiątka Babicka Strona organizatora
Data: 08.04.2017

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 10 9 3:31 / 17,05 Życiówka 00:35:11

Puchar Maratonu 5

Puchar Maratonu 5 Strona organizatora
Data: 08.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 5 2 4:22 / 13,73 00:21:51

Bieg do Herbacianego Domku #35

Bieg do Herbacianego Domku #35 Strona organizatora
Data: 05.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 12 4:43 / 12,72 00:47:11

44 Maraton Dębno

44 Maraton Dębno Strona organizatora
Data: 02.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 42,195 61 4:18 / 13,95 Życiówka 03:01:30

Deutsche Post Marathon

Deutsche Post Marathon Strona organizatora
Data: 02.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 0 6:29 / 9,25 04:33:46

Maratona di Roma

Maratona di Roma Strona organizatora
Data: 02.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 42,195 5061 5:32 / 10,85 03:53:20

Milano Marathon

Milano Marathon Strona organizatora
Data: 02.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 3427 5:48 / 10,34 04:04:53

Półmaraton Leśny "NaŻarcie", Legionowo

Półmaraton Leśny Strona organizatora
Data: 01.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 21,0975 61 5:08 / 11,68 01:48:25

Parkrun Kalisz #38

Parkrun  Kalisz #38 Strona organizatora
Data: 01.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:48 / 15,76 00:19:02

Parkrun Jabłonna # 32

Parkrun Jabłonna # 32 Strona organizatora
Data: 01.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 2 3:44 / 16,1 00:18:38

Parkrun Praga nr 199

Parkrun Praga nr 199 Strona organizatora
Data: 01.04.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 5 2 3:25 / 17,56 Życiówka 00:17:05
Zbigniew Mamla 5 12 4:06 / 14,63 00:20:30

Bieg do Herbacianego Domku #34

Bieg do Herbacianego Domku #34 Strona organizatora
Data: 29.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 15 4:40 / 12,85 00:46:42

Półmaraton Warszawski

Półmaraton Warszawski Strona organizatora
Data: 26.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 21,0975 69 3:38 / 16,48 Życiówka 01:16:49
Dariusz Trzaskowski 21,0975 295 3:58 / 15,11 Życiówka 01:23:47
Łukasz Niewiński 21,0975 288 3:58 / 15,1 Życiówka 01:23:50
Krzysztof Prędota 21,0975 850 4:16 / 14,04 Życiówka 01:30:11
Marek Antczak 21,0975 1536 4:31 / 13,3 01:35:09
Zbigniew Mamla 21,0975 1782 4:35 / 13,08 01:36:47
Elżbieta Cichońska 21,0975 2303 4:42 / 12,75 01:39:18
Andrzej Ignatowicz 21,0975 2449 4:44 / 12,67 01:39:56
Izabela Kuchta 21,0975 2450 4:44 / 12,67 01:39:56
Agnieszka Żuraniewska 21,0975 326 5:02 / 11,9 01:46:20
Joanna Trzaskowska 21,0975 5454 5:19 / 11,28 Życiówka 01:52:14
Marlena Dziedzic 21,0975 6003 5:24 / 11,1 Życiówka 01:54:05

Wesołe Biegi Górskie finał

Wesołe Biegi Górskie finał Strona organizatora
Data: 25.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Warszawa Parga #198

parkrun Warszawa Parga #198 Strona organizatora
Data: 25.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 3 3:29 / 17,19 00:17:27
Dariusz Trzaskowski 5 8 3:57 / 15,18 00:19:46
Joanna Trzaskowska 5 52 5:13 / 11,5 00:26:05

Parkrun Jabłonna # 31

Parkrun Jabłonna # 31 Strona organizatora
Data: 25.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 1 3:56 / 15,23 00:19:42

GDYNIA PÓŁMARATON

GDYNIA PÓŁMARATON Strona organizatora
Data: 19.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 182 4:03 / 14,83 01:25:23

Parkrun Warszawa Praga #197

Parkrun Warszawa Praga #197 Strona organizatora
Data: 18.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 10 3:53 / 15,46 Życiówka 00:19:24
Bartosz Prędota 5 44 5:00 / 12,02 00:24:58
Marlena Dziedzic 5 52 5:11 / 11,56 00:25:57

Parkrun Jabłonna # 30

Parkrun Jabłonna # 30 Strona organizatora
Data: 18.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 5 4:19 / 13,91 00:21:34
Joanna Trzaskowska 5 17 4:56 / 12,16 00:24:40
Agnieszka Wójcik 5 38 6:07 / 9,81 00:30:34

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 6

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 6 Strona organizatora
Data: 18.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 89 4:46 / 12,59 00:47:39

Bieg do Herbacianego Domku #33

Bieg do Herbacianego Domku #33 Strona organizatora
Data: 15.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 8 4:29 / 13,39 00:44:48

City Trail 6

City Trail 6 Strona organizatora
Data: 12.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 67 3:53 / 15,45 00:19:25
Joanna Trzaskowska 5 265 4:49 / 12,47 00:24:04
Bożena Borkowska 5 379 5:16 / 11,39 00:26:20

Wesołe Biegi Górskie 5

Wesołe Biegi Górskie 5 Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 6 4 5:16 / 11,4 Życiówka 00:31:35

Bieg na Szczyt Rondo

Bieg na Szczyt Rondo Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 0,0826 14 77:41 / 0,77 Życiówka 00:06:25

Parkrun Warszawa Praga #196

Parkrun Warszawa Praga #196 Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 3 3:45 / 15,97 Życiówka 00:18:47
Krzysztof Prędota 5 6 3:59 / 15,05 00:19:56
Bartosz Prędota 5 29 4:47 / 12,53 00:23:57
Marlena Dziedzic 5 62 5:50 / 10,28 00:29:11
Zuzanna Dziedzic 5 61 5:50 / 10,28 Życiówka 00:29:11

Parkrun Warszawa Żoliborz #150

Parkrun Warszawa Żoliborz #150 Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:51 / 15,61 00:19:13

Kobieta na piątkę

Kobieta na piątkę Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 5,3 14 4:44 / 12,66 Życiówka 00:25:07

Parkrun Jabłonna Nr 29

Parkrun Jabłonna Nr 29 Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 3:56 / 15,24 00:19:41
Joanna Trzaskowska 5 25 5:16 / 11,41 00:26:18

Słupskie Grand Prix „Biegamy razem”

Słupskie Grand Prix „Biegamy razem” Strona organizatora
Data: 11.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 5 54 4:27 / 13,47 00:22:16
Agnieszka Wójcik 5 202 5:45 / 10,43 00:28:45

Bieg do Herbacianego Domku #32

Bieg do Herbacianego Domku #32 Strona organizatora
Data: 08.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

37. Półmaraton Wiązowski

37. Półmaraton Wiązowski Strona organizatora
Data: 05.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Bartosz Prędota 5 405 5:23 / 11,13 00:26:57
Radek Gozdek 21,0975 37 3:51 / 15,59 01:21:11
Krystian Kochanek 21,0975 41 3:54 / 15,41 01:22:10
Łukasz Niewiński 21,0975 79 4:03 / 14,83 01:25:21
Dariusz Trzaskowski 21,0975 113 4:10 / 14,43 01:27:44
Krzysztof Prędota 21,0975 300 4:33 / 13,18 01:36:01

Vodafone Malta Marathon

Vodafone Malta Marathon Strona organizatora
Data: 05.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 499 6:02 / 9,95 04:14:29

Wesołe Biegi Górskie 4

Wesołe Biegi Górskie 4 Strona organizatora
Data: 04.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 6 2 5:29 / 10,95 00:32:53

parkrun Warszawa-Praga # 195

parkrun Warszawa-Praga # 195 Strona organizatora
Data: 04.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 0 4:37 / 12,98 00:23:07
Krzysztof Prędota 5 36 4:38 / 12,97 00:23:08

Parkrun Warszawa Żoliborz #149

Parkrun Warszawa Żoliborz #149 Strona organizatora
Data: 04.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 6 4:00 / 15,01 00:19:59

Parkrun Jabłonna # 28

Parkrun Jabłonna # 28 Strona organizatora
Data: 04.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 18 4:49 / 12,47 00:24:03
Radek Gozdek 5 19 4:49 / 12,47 00:24:04
Joanna Trzaskowska 5 23 4:59 / 12,02 00:24:57

Bieg do Herbacianego Domku #31

Bieg do Herbacianego Domku #31 Strona organizatora
Data: 01.03.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 5 4:20 / 13,85 00:43:19

Bieg Tropem Wilczym Warszawa (atest PZLA)

Bieg Tropem Wilczym Warszawa (atest PZLA) Strona organizatora
Data: 26.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 5 3:37 / 16,57 00:18:06
Dariusz Trzaskowski 10 41 4:05 / 14,69 00:40:51

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 5

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 5 Strona organizatora
Data: 25.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Tomasz Mamla 3,33 42 5:49 / 10,32 00:19:22
Radek Gozdek 10,01 16 3:59 / 15,09 Życiówka 00:39:48
Zbigniew Mamla 10 157 4:52 / 12,33 00:48:40

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej, Supraśl

Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej, Supraśl Strona organizatora
Data: 25.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 85,39 67 7:59 / 7,52 Życiówka 11:21:11

parkrun Warszawa-Praga # 194

parkrun Warszawa-Praga # 194 Strona organizatora
Data: 25.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 5 3 3:52 / 15,53 00:19:19
Krzysztof Prędota 5 9 4:11 / 14,37 00:20:53

Parkrun Jabłonna #27

Parkrun Jabłonna #27 Strona organizatora
Data: 25.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 4 4:34 / 13,16 00:22:48

Parkrun Jabłonna #26

Parkrun Jabłonna #26 Strona organizatora
Data: 18.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 4:30 / 13,31 00:22:32

Parkrun Warszawa-Praga #193.

Parkrun Warszawa-Praga #193. Strona organizatora
Data: 18.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 3:58 / 15,1 00:19:52

parkrun Gdynia #266

parkrun Gdynia #266 Strona organizatora
Data: 18.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 8 3:44 / 16,06 00:18:41

Bieg Wedla

Bieg Wedla Strona organizatora
Data: 18.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5,43 20 3:59 / 15,08 Życiówka 00:21:36
Marlena Dziedzic 5,43 163 5:26 / 11,04 Życiówka 00:29:31

Bieg do Herbacianego Domku #29(7)

Bieg do Herbacianego Domku #29(7) Strona organizatora
Data: 15.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 8 4:26 / 13,56 00:44:15

III Bieg dla Par

III Bieg dla Par Strona organizatora
Data: 12.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5,4 23 5:06 / 11,76 Życiówka 00:27:33
Dariusz Trzaskowski 5,4 23 5:06 / 11,75 00:27:34

III Bieg Zimowy w Łomży

III Bieg Zimowy w Łomży Strona organizatora
Data: 12.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Niewiński 10 10 4:25 / 13,57 00:44:13

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 4

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 4 Strona organizatora
Data: 11.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Tomasz Mamla 3,33 39 5:42 / 10,52 Życiówka 00:19:00
Zbigniew Mamla 10 199 5:02 / 11,9 00:50:25

Parkrun Jablonna #25

Parkrun Jablonna #25 Strona organizatora
Data: 11.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:17 / 14,02 00:21:24
Joanna Trzaskowska 5 16 5:28 / 10,99 00:27:18

Parkrun Warszawa Ursynów #100

Parkrun Warszawa Ursynów #100 Strona organizatora
Data: 11.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 6 3:57 / 15,19 00:19:45

Bieg do Herbacianego Domku #29

Bieg do Herbacianego Domku #29 Strona organizatora
Data: 08.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 4 4:22 / 13,71 00:43:45

City Trail 5

City Trail 5 Strona organizatora
Data: 05.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 75 4:08 / 14,54 00:20:38
Joanna Trzaskowska 5 331 5:11 / 11,57 00:25:56
Bożena Borkowska 5 392 5:25 / 11,09 00:27:03

Wesołe Biegi Górskie 2

Wesołe Biegi Górskie 2 Strona organizatora
Data: 04.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 6 3 5:38 / 10,64 00:33:50

Parkrun Jablonna #24

Parkrun Jablonna #24 Strona organizatora
Data: 04.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 4:14 / 14,16 00:21:11
Zbigniew Mamla 5 9 4:56 / 12,18 00:24:38
Joanna Trzaskowska 5 16 5:15 / 11,43 00:26:15
Marlena Dziedzic 5 35 6:33 / 9,16 00:32:45
Zuzanna Dziedzic 5 34 6:33 / 9,16 00:32:45

Bieg do Herbacianego Domku #27

Bieg do Herbacianego Domku #27 Strona organizatora
Data: 01.02.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 14 5:02 / 11,92 00:50:21

LPM GENK MARATHON

LPM GENK MARATHON Strona organizatora
Data: 29.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 0 6:04 / 9,89 02:07:56
Piotr Smoleński 42,195 92 5:39 / 10,61 03:58:38

Wieliszewski Crossing zima

Wieliszewski Crossing zima Strona organizatora
Data: 29.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 7,5 6 3:50 / 15,64 Życiówka 00:28:46
Łukasz Niewiński 7,5 22 4:11 / 14,35 Życiówka 00:31:21
Dariusz Trzaskowski 7,5 23 4:11 / 14,35 Życiówka 00:31:22
Elżbieta Cichońska 7,5 7 4:51 / 12,35 Życiówka 00:36:26
Agnieszka Żuraniewska 7,5 8 4:52 / 12,32 Życiówka 00:36:32
Bożena Borkowska 7,5 29 5:31 / 10,86 Życiówka 00:41:26
Joanna Trzaskowska 7,5 31 5:33 / 10,82 Życiówka 00:41:36
Marlena Dziedzic 7,5 52 6:00 / 9,99 Życiówka 00:45:03
Andrzej Ignatowicz 7,5 260 7:15 / 8,27 Życiówka 00:54:24

III Zimowy Maraton Bieszczadzki, Cisna

III Zimowy Maraton Bieszczadzki, Cisna Strona organizatora
Data: 29.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Przemek Romanów 44,6 308 7:01 / 8,55 Życiówka 05:13:03

III Zimowa Bieszczadzka Dycha, Cisna

III Zimowa Bieszczadzka Dycha, Cisna Strona organizatora
Data: 29.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Wójcik 10 220 7:22 / 8,15 01:13:37

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 3

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 3 Strona organizatora
Data: 28.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Tomasz Mamla 3,33 47 6:05 / 9,86 00:20:16
Zbigniew Mamla 10 256 5:28 / 10,97 00:54:43

Parkrun Jabłonna #23

Parkrun Jabłonna #23 Strona organizatora
Data: 28.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:07 / 14,59 00:20:34
Łukasz Klaś 5 4 4:24 / 13,62 00:22:02

22.Parkrun Jabłonna

22.Parkrun Jabłonna Strona organizatora
Data: 21.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 13 5:38 / 10,66 00:28:08
Marlena Dziedzic 5 19 5:49 / 10,32 00:29:05

Parkrun Warszawa Żoliborz #143

Parkrun Warszawa Żoliborz #143 Strona organizatora
Data: 21.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 7 4:22 / 13,73 00:21:51

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 2

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 2 Strona organizatora
Data: 21.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 13 3:59 / 15,03 00:39:57

Bieg do Herbacianego Domku #25

Bieg do Herbacianego Domku #25 Strona organizatora
Data: 18.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 6 4:30 / 13,32 00:45:03

Bieg Chomiczówki

Bieg Chomiczówki Strona organizatora
Data: 15.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krystian Kochanek 15 50 3:44 / 16,08 Życiówka 00:55:59
Radek Gozdek 15 68 3:48 / 15,76 Życiówka 00:57:06
Andrzej Ignatowicz 15 72 3:50 / 15,62 00:57:37
Dariusz Trzaskowski 15 143 4:05 / 14,67 Życiówka 01:01:22
Robert Wlodkowski 15 172 4:08 / 14,53 Życiówka 01:01:57
Łukasz Niewiński 15 180 4:09 / 14,48 Życiówka 01:02:08
Krzysztof Prędota 15 252 4:19 / 13,92 Życiówka 01:04:39
Piotr Smoleński 15 546 4:51 / 12,37 01:12:44
Marlena Dziedzic 15 905 5:27 / 11,01 Życiówka 01:21:46
Joanna Trzaskowska 15 993 5:37 / 10,68 Życiówka 01:24:15

Bieg o Puchar Bielan

Bieg o Puchar Bielan Strona organizatora
Data: 15.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 660 5:57 / 10,08 00:29:46
Marlena Dziedzic 5 666 5:57 / 10,07 00:29:47
Łukasz Niewiński 5 664 5:57 / 10,07 00:29:47
Piotr Smoleński 5 668 5:58 / 10,07 00:29:48
Radek Gozdek 5 673 5:58 / 10,06 00:29:50
Dariusz Trzaskowski 5 674 5:58 / 10,06 00:29:50
Joanna Trzaskowska 5 678 5:58 / 10,05 00:29:51

Wesołe Biegi Górskie

Wesołe Biegi Górskie Strona organizatora
Data: 14.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Żuraniewska 6 6 5:53 / 10,21 00:35:16

parkrun Jablonna # 21

parkrun Jablonna # 21 Strona organizatora
Data: 14.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 10 4:49 / 12,47 00:24:03

Parkrun Warszawa Żoliborz #142

Parkrun Warszawa Żoliborz #142 Strona organizatora
Data: 14.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 14 4:32 / 13,22 00:22:42

Parkrun Warszawa-Bródno #115

Parkrun Warszawa-Bródno #115 Strona organizatora
Data: 14.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 4:04 / 14,78 00:20:18
Joanna Trzaskowska 5 23 5:20 / 11,24 00:26:41

City Trail 4

City Trail 4 Strona organizatora
Data: 08.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 70 4:07 / 14,59 00:20:34
Joanna Trzaskowska 5 344 5:22 / 11,19 00:26:48

Bieg Noworoczny

Bieg Noworoczny Strona organizatora
Data: 08.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 7,8 5 3:46 / 15,94 00:29:22
Agnieszka Żuraniewska 7,8 16 5:10 / 11,6 00:40:20
Marlena Dziedzic 7,8 31 5:30 / 10,92 Życiówka 00:42:52

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 1

XIV Zimowe Biegi Górskie w Falenicy - Bieg nr 1 Strona organizatora
Data: 07.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 10 140 4:49 / 12,45 00:48:11

Parkrun Warszawa Ursynówa #95

Parkrun Warszawa Ursynówa #95 Strona organizatora
Data: 07.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 7 4:24 / 13,66 00:21:58

10K Parking Relay

10K Parking Relay Strona organizatora
Data: 06.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2 9 3:13 / 18,65 00:06:26
Krystian Kochanek 2 9 3:16 / 18,41 Życiówka 00:06:31
Zbigniew Araźny 2 9 3:20 / 18 Życiówka 00:06:40
Dariusz Trzaskowski 2 9 3:26 / 17,43 Życiówka 00:06:53
Krzysztof Prędota 2 9 3:28 / 17,35 Życiówka 00:06:55

Bieg do Herbacianego Domku #23

Bieg do Herbacianego Domku #23 Strona organizatora
Data: 04.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 11 4:42 / 12,78 00:46:57

III Bieg Noworoczny

III Bieg Noworoczny Strona organizatora
Data: 01.01.2017

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5,4 9 3:47 / 15,84 Życiówka 00:20:27
Joanna Trzaskowska 5,4 189 5:15 / 11,42 00:28:22
Marlena Dziedzic 5,4 190 5:16 / 11,41 Życiówka 00:28:24

Zdjęcia reprezentujące biegi nie są własnością strony BieganieTarchomin.pl i pochodzą z automatycznego wyszukiwania obrazów na google. Po najechaniu myszką na obraz wyświetlany jest adres pochodzenia zdjęcia.

Dodaj swój wynik z zawodów

Bieganie Warszawa Białołęka TarchominPochwal się swoim wynikiem na zawodach. Uzyskasz dostęp do intersujących statystyk.


Wpisuj wyniki na Maratony Polskie

Stwórzmy najlepszą drużynę w rankingu Maratony Polskie! Ranking