W roku 2019 wystartowaliśmy 331 razy.

Przeglądasz wyniki indywidualne. Zapraszamy do dodania swojego wyniku na zawodach.


EDP MARATONA DE LISBOA

EDP MARATONA DE LISBOA Strona organizatora
Data: 20.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

CITY TRAIL

CITY TRAIL Strona organizatora
Data: 20.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5,01 22 3:30 / 17,13 00:17:33
Łukasz Klaś 5 25 3:33 / 16,9 00:17:45
Marlena Dziedzic 5 375 5:22 / 11,19 00:26:49

20 PKO Poznań Maraton

20 PKO Poznań Maraton Strona organizatora
Data: 20.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 42,195 172 4:18 / 13,95 03:01:31

parkrun Lublin #12

parkrun Lublin #12 Strona organizatora
Data: 19.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:39 / 16,45 00:18:14

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 289

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 289 Strona organizatora
Data: 19.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:02 / 14,9 00:20:08

Bieg do Herbacianego Domku # 26 (136)

Bieg do Herbacianego Domku # 26 (136) Strona organizatora
Data: 16.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 4 4:14 / 14,17 00:42:21

Strona organizatora
Data: 13.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

6 Cracovia Półmaraton

6 Cracovia Półmaraton Strona organizatora
Data: 13.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 59 3:45 / 16,01 01:19:03
Iwona Stańczak 21,0975 3956 5:38 / 10,64 01:58:58
Anna Gruzd 21,0975 4686 5:50 / 10,29 02:03:01

Marathon Metz Mirabelle

Marathon Metz Mirabelle Strona organizatora
Data: 13.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 1333 6:56 / 8,65 04:52:38

Łemkowyna Ultra Trail 150

Łemkowyna Ultra Trail 150 Strona organizatora
Data: 12.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 0 0 ? / NaN 00:00:00

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 288

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 288 Strona organizatora
Data: 12.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 3:55 / 15,29 00:19:37

parkrun Jabłonna # 166

parkrun Jabłonna # 166 Strona organizatora
Data: 12.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 5 11 4:46 / 12,59 00:23:50
Piotr Smoleński 5 21 5:22 / 11,19 00:26:48
Wiola Krupińska 5 22 5:23 / 11,16 00:26:53
Joanna Trzaskowska 5 23 5:23 / 11,13 00:26:57

Parkrun Wrocław #333

Parkrun Wrocław #333 Strona organizatora
Data: 12.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 32 4:53 / 12,27 00:24:27

parkrun Piła #23

parkrun Piła #23 Strona organizatora
Data: 12.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:38 / 16,5 00:18:11

Bieg do Herbacianego Domku # 25 (135)

Bieg do Herbacianego Domku # 25 (135) Strona organizatora
Data: 09.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:11 / 14,37 00:41:46

2 Dziki Bieg

2 Dziki Bieg Strona organizatora
Data: 06.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,2 4 3:55 / 15,33 00:39:56
Dariusz Trzaskowski 10 7 4:31 / 13,3 00:45:07

Košice Peace Marathon

Košice Peace Marathon Strona organizatora
Data: 06.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 42,195 968 6:04 / 9,89 04:16:01

XIV Silesia Półmaraton

XIV Silesia Półmaraton Strona organizatora
Data: 06.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 21,0975 243 5:43 / 10,51 02:00:26

V Bieg Sztafetowy w Łomiankach

V Bieg Sztafetowy w Łomiankach Strona organizatora
Data: 05.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 6,2 2 3:35 / 16,71 Życiówka 00:22:16

parkrun Rzeszów #141

parkrun Rzeszów #141 Strona organizatora
Data: 05.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:39 / 16,47 00:18:13

Parkrun Warszawa Praga #330

Parkrun Warszawa Praga #330 Strona organizatora
Data: 05.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 44 5:09 / 11,66 00:25:44

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 287

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 287 Strona organizatora
Data: 05.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 3:49 / 15,69 00:19:07

Parkrun Jabłonna #165

Parkrun Jabłonna #165 Strona organizatora
Data: 05.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 2 4:17 / 14,02 00:21:24
Piotr Smoleński 5 13 5:05 / 11,79 00:25:27

Bieg do Herbacianego Domku # 24 (134)

Bieg do Herbacianego Domku # 24 (134) Strona organizatora
Data: 02.10.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 4:03 / 14,84 00:40:26

X Chotomowskie pożegnanie lata

X Chotomowskie pożegnanie lata Strona organizatora
Data: 29.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 1 4:24 / 13,62 00:22:02
Mariusz Suchodolski 5 3 4:30 / 13,32 00:22:31

Route du Vin Semi-marathon

Route du Vin Semi-marathon Strona organizatora
Data: 29.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 728 5:25 / 11,06 01:54:26

Bieg na Piątkę przy Maratonie Warszawskim

Bieg na Piątkę przy Maratonie Warszawskim Strona organizatora
Data: 29.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 29 3:26 / 17,51 Życiówka 00:17:08
Dariusz Trzaskowski 5 65 3:34 / 16,81 Życiówka 00:17:51
Kuba Ignatowicz 5 198 3:56 / 15,24 Życiówka 00:19:41
Andrzej Ignatowicz 5 230 3:59 / 15,04 00:19:57
Radek Gozdek 5 0 4:45 / 12,63 00:23:45
Iwona Stańczak 5 119 4:51 / 12,38 Życiówka 00:24:14
Anna Gruzd 5 1040 5:06 / 11,77 00:25:29
Marlena Dziedzic 5 264 5:13 / 11,51 00:26:04

Chisinau Marathon

Chisinau Marathon Strona organizatora
Data: 29.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 191 6:51 / 8,76 04:48:55

41. PZU Maraton Warszawski

41. PZU Maraton Warszawski Strona organizatora
Data: 29.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 42,195 2573 6:13 / 9,65 Życiówka 04:22:25

Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 28.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 47,25 3 8:55 / 6,72 Życiówka 07:01:38

parkrun Szubianki-Zagórów #3

parkrun Szubianki-Zagórów #3 Strona organizatora
Data: 28.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 4:57 / 12,1 00:24:47

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 286

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 286 Strona organizatora
Data: 28.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 3:50 / 15,67 00:19:09

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w biegach przełajowych

Mistrzostwa Dzielnicy Białołęka w biegach przełajowych Strona organizatora
Data: 25.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zuzanna Dziedzic 0,84 12 4:47 / 12,55 Życiówka 00:04:01

Bieg do Herbacianego Domku # 23 (133)

Bieg do Herbacianego Domku # 23 (133) Strona organizatora
Data: 25.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 4:03 / 14,8 00:40:32

Bieg Przez Most

Bieg Przez Most Strona organizatora
Data: 22.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 15 3:36 / 16,64 00:36:04
Łukasz Klaś 10 16 3:37 / 16,56 00:36:14
Dariusz Trzaskowski 10 27 3:49 / 15,75 Życiówka 00:38:06
Rafał Kiliański 10 223 4:50 / 12,43 00:48:17
Mariusz Suchodolski 10 0 5:00 / 12 00:50:00
Wiola Krupińska 10 409 5:17 / 11,35 00:52:51
Iwona Stańczak 10 415 5:17 / 11,34 00:52:54
Zbigniew Mamla 10 464 5:29 / 10,96 00:54:46

Parkrun Warszawa Żoliborz# 285

Parkrun Warszawa Żoliborz# 285 Strona organizatora
Data: 21.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 3:52 / 15,5 00:19:21
Rafał Kiliański 5 19 4:38 / 12,94 00:23:11
Marlena Dziedzic 5 31 5:22 / 11,19 00:26:48

V Triathlon Bielanski

V Triathlon Bielanski Strona organizatora
Data: 21.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3,8 4 4:12 / 14,26 Życiówka 00:15:59
Kuba Ignatowicz 3,8 17 4:32 / 13,22 Życiówka 00:17:15

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy nad Bzurą

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy nad Bzurą Strona organizatora
Data: 18.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 7,195 8 5:22 / 11,18 Życiówka 00:38:37

Bieg do Herbacianego Domku # 22 (132)

Bieg do Herbacianego Domku # 22 (132) Strona organizatora
Data: 18.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 3:58 / 15,12 00:39:41

VI Bieg im. Tomasza Hopfera

VI Bieg im. Tomasza Hopfera Strona organizatora
Data: 15.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 6 4:51 / 12,35 00:24:17

10 do 10

10 do 10 Strona organizatora
Data: 15.09.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 0 4:39 / 12,9 00:46:30

42 Biegu Lechitów

42 Biegu Lechitów Strona organizatora
Data: 15.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 30 3:58 / 15,13 01:23:40

IX Tarczyn Półmaraton

IX Tarczyn Półmaraton Strona organizatora
Data: 15.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Agnieszka Kulesza 0 0 ? / NaN 00:00:00

Bielański Bieg Dzika

Bielański Bieg Dzika Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 3 4:43 / 12,73 00:23:34
Krzysztof Mamiński 10 102 5:06 / 11,75 00:51:04

Bieg Pamięci-Włochy 1944

Bieg Pamięci-Włochy 1944 Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 3 4:40 / 12,88 00:23:18

Puchar prezesa DB Schenker 2019

Puchar prezesa DB Schenker 2019 Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 9,666 3 3:34 / 16,84 Życiówka 00:34:26

parkrun Dąbrówka #110

parkrun Dąbrówka #110 Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:37 / 16,57 00:18:06

Triathlon Stryków

Triathlon Stryków Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,275 7 4:02 / 14,88 00:21:16

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 284

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 284 Strona organizatora
Data: 14.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 3:45 / 16,03 00:18:43
Marek Antczak 5 2 3:54 / 15,37 00:19:31
Bartosz Prędota 5 11 4:46 / 12,59 00:23:50
Anna Gruzd 5 13 4:56 / 12,18 00:24:38
Ola Prędota 5 26 6:33 / 9,16 00:32:45

Bieg do Herbacianego Domku 21 (131)

Bieg do Herbacianego Domku 21 (131) Strona organizatora
Data: 11.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 3 4:03 / 14,82 00:40:29

Onkobieg

Onkobieg Strona organizatora
Data: 08.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Sport Królewski Festiwal Biegowy Wilanów 2019

Sport Królewski Festiwal Biegowy Wilanów 2019 Strona organizatora
Data: 08.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 3 4:42 / 12,78 00:23:28

Koblenzer Sparkassen Marathon

Koblenzer Sparkassen Marathon Strona organizatora
Data: 08.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 176 6:22 / 9,41 04:28:56

29 PÓŁMARATON PHILIPS PIŁA

29 PÓŁMARATON PHILIPS PIŁA Strona organizatora
Data: 08.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 68 3:54 / 15,4 Życiówka 01:22:11

Bieg 7 Dolin

Bieg 7 Dolin Strona organizatora
Data: 07.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 100 326 10:05 / 5,95 16:48:12

Castle Triathlon Malbork

Castle Triathlon Malbork Strona organizatora
Data: 07.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,55 29 4:09 / 14,48 Życiówka 00:23:00
Kuba Ignatowicz 5,55 66 4:35 / 13,07 Życiówka 00:25:29

parkrun Lublin #9

parkrun Lublin #9 Strona organizatora
Data: 07.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:34 / 16,79 00:17:52

Parkrun Żoliborz # 283

Parkrun Żoliborz # 283 Strona organizatora
Data: 07.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 3:47 / 15,89 00:18:53
Piotr Smoleński 5 16 4:34 / 13,13 00:22:51
Rafał Kiliański 5 18 4:41 / 12,81 00:23:25

WTC 3/2019

WTC 3/2019 Strona organizatora
Data: 05.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 1,5 0 3:05 / 19,42 Życiówka 00:04:38
Łukasz Klaś 1,5 9 3:09 / 19,08 Życiówka 00:04:43

Bieg do Herbacianego Domku # 20 (130)

Bieg do Herbacianego Domku # 20 (130) Strona organizatora
Data: 04.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 3 4:09 / 14,44 00:41:33

Dziki Bieg- Trzynastka

Dziki Bieg- Trzynastka Strona organizatora
Data: 01.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 15,1 4 4:21 / 13,79 Życiówka 01:05:43
Zbigniew Mamla 13,5 7 5:19 / 11,3 Życiówka 01:11:42

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy Obrona Westerplatte

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy Obrona Westerplatte Strona organizatora
Data: 01.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 3:47 / 15,87 00:18:54
Marlena Dziedzic 5 9 5:21 / 11,21 00:26:46

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG OBROŃCÓW OJCZYZNY 1939–

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG OBROŃCÓW OJCZYZNY 1939– Strona organizatora
Data: 01.09.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Garmin Iron Triathlon Nieporęt

Garmin Iron Triathlon Nieporęt Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,275 19 4:10 / 14,38 00:22:01

parkrun Częstochowa #13

parkrun Częstochowa #13 Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:44 / 16,1 00:18:38

Parkrun Warszawa-Bródno # 249

Parkrun Warszawa-Bródno # 249 Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 1 3:48 / 15,82 00:18:58

Parkrun Warszawa Praga #325

Parkrun Warszawa Praga #325 Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 53 5:25 / 11,07 00:27:06
Zuzanna Dziedzic 5 84 6:58 / 8,6 00:34:52

6. Nocny 4F Półmaraton Praski

6. Nocny 4F Półmaraton Praski Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 208 4:15 / 14,12 00:21:15
Wiola Krupińska 5 0 5:13 / 11,5 00:26:05
Marek Antczak 21,0975 525 4:27 / 13,48 01:33:54
Anna Gruzd 21,0975 3197 5:34 / 10,79 01:57:22
Krzysztof Mamiński 21,0975 3240 5:35 / 10,76 01:57:40

Piąteczka dla Każdego 2019

Piąteczka dla Każdego 2019 Strona organizatora
Data: 31.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 0 5:17 / 11,34 00:26:27

Bieg do Herbacianego Domku # 19 (129)

Bieg do Herbacianego Domku # 19 (129) Strona organizatora
Data: 29.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 4:00 / 14,99 00:40:02

Triathlon Kraśnik

Triathlon Kraśnik Strona organizatora
Data: 25.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 11 4:02 / 14,88 00:20:10

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG SOLIDARNOŚCI – ZAPISY

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG SOLIDARNOŚCI – ZAPISY Strona organizatora
Data: 25.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

parkrun Warszawa-Żoliborz # 281

parkrun Warszawa-Żoliborz # 281 Strona organizatora
Data: 24.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 1 3:55 / 15,32 00:19:35
Krzysztof Prędota 5 5 4:03 / 14,79 00:20:17
Bartosz Prędota 5 16 4:21 / 13,79 00:21:45
Ola Prędota 5 42 5:50 / 10,27 00:29:12

Parkrun Jabłonna #159

Parkrun Jabłonna #159 Strona organizatora
Data: 24.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 16 4:25 / 13,58 00:22:05
Anna Gruzd 5 71 5:50 / 10,3 00:29:08

parkrun Warszawa-Praga #324

parkrun Warszawa-Praga #324 Strona organizatora
Data: 24.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:31 / 17,08 00:17:34
Dariusz Trzaskowski 5 6 3:41 / 16,3 00:18:24

Leinpfad parkrun Merzig # 34

Leinpfad parkrun Merzig # 34 Strona organizatora
Data: 24.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 13 4:54 / 12,23 00:24:32

Helsinki Marathon

Helsinki Marathon Strona organizatora
Data: 24.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 243 5:58 / 10,05 04:11:57

XX TOYOTA PÓŁMARATON WAŁBRZYCH

XX TOYOTA PÓŁMARATON WAŁBRZYCH Strona organizatora
Data: 18.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 32 4:11 / 14,34 01:28:15

parkrun Kudowa-Zdrój #20

parkrun Kudowa-Zdrój #20 Strona organizatora
Data: 17.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:47 / 15,87 00:18:54

Parkrun Warszawa Praga#323

Parkrun Warszawa Praga#323 Strona organizatora
Data: 17.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 54 5:37 / 10,68 00:28:05

Parkrun Żoliborz

Parkrun Żoliborz Strona organizatora
Data: 17.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 3:50 / 15,68 00:19:08
Piotr Smoleński 5 15 4:50 / 12,41 00:24:10
Anna Gruzd 5 17 5:07 / 11,72 00:25:36

parkrun Olsztyn # 96

parkrun Olsztyn # 96 Strona organizatora
Data: 17.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 4 4:03 / 14,81 00:20:15

parkrun Kalisz #162

parkrun Kalisz #162 Strona organizatora
Data: 10.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:35 / 16,73 00:17:56

Parkrun Żoliborz #279

Parkrun Żoliborz #279 Strona organizatora
Data: 10.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 3:48 / 15,82 00:18:58
Marek Antczak 5 6 3:55 / 15,29 00:19:37
Krzysztof Prędota 5 9 4:01 / 14,96 00:20:03
Bartosz Prędota 5 10 4:11 / 14,32 00:20:57
Rafał Kiliański 5 25 4:56 / 12,18 00:24:38
Marlena Dziedzic 5 41 5:34 / 10,79 00:27:48

Chudy Wawrzyniec 50/80km

 Chudy Wawrzyniec 50/80km Strona organizatora
Data: 10.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 23 296 11:23 / 5,27 Życiówka 04:21:48

Bieg do Herbacianego Domku #128

Bieg do Herbacianego Domku #128 Strona organizatora
Data: 07.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 4:03 / 14,8 00:40:33
Łukasz Klaś 10 14 5:51 / 10,26 00:58:30

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Falaise

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Falaise Strona organizatora
Data: 07.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 0 6:21 / 9,45 00:31:44

Strona organizatora
Data: 05.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Ultramaraton Powstańca 1944

Ultramaraton Powstańca 1944 Strona organizatora
Data: 04.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 63 7 5:06 / 11,78 Życiówka 05:20:52
Zbigniew Mamla 63 70 6:20 / 9,47 Życiówka 06:39:00

parkrun Warszawa-Żoliborz # 278 - 03/08/2019

parkrun Warszawa-Żoliborz # 278 - 03/08/2019 Strona organizatora
Data: 03.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 3 4:02 / 14,86 00:20:11
Piotr Smoleński 5 10 4:35 / 13,09 00:22:55
Bartosz Prędota 5 30 5:37 / 10,7 00:28:03
Ola Prędota 5 29 5:37 / 10,7 00:28:03

parkrun Wejherowo #7

parkrun Wejherowo #7 Strona organizatora
Data: 03.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:52 / 15,5 00:19:21

Parkrun Warszawa-Praga # 321

Parkrun Warszawa-Praga # 321 Strona organizatora
Data: 03.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:04 / 14,77 00:20:19

Bieg Pamięci Wola-1944

Bieg Pamięci Wola-1944 Strona organizatora
Data: 03.08.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 1,944 4 4:29 / 13,41 Życiówka 00:08:42

Bieg do Herbacianego Domku # 17 (127)

Bieg do Herbacianego Domku # 17 (127) Strona organizatora
Data: 31.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 1 4:04 / 14,73 00:40:44

PIĄTKA KRÓLOWEJ BONY

PIĄTKA KRÓLOWEJ BONY Strona organizatora
Data: 28.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 12 3:49 / 15,75 00:19:03
Joanna Trzaskowska 5 51 4:52 / 12,33 00:24:20

Garmin Iron Triathlon Elbląg 1/8 IM

Garmin Iron Triathlon Elbląg 1/8 IM Strona organizatora
Data: 28.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,275 19 4:13 / 14,26 00:22:12

Botaniczna Piątka Warszawa Edycja letnia

Botaniczna Piątka Warszawa Edycja letnia Strona organizatora
Data: 28.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 4 5:01 / 11,98 00:25:03

Parkrun Park Skaryszewski

Parkrun Park Skaryszewski Strona organizatora
Data: 27.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 3 3:36 / 16,68 00:17:59
Dariusz Trzaskowski 5 4 3:51 / 15,61 00:19:13
Mariusz Suchodolski 5 13 4:17 / 13,99 Życiówka 00:21:27

29. Bieg Powstania Warszawskiego

29. Bieg Powstania Warszawskiego Strona organizatora
Data: 27.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 0 5:17 / 11,36 00:26:24
Łukasz Klaś 10 116 3:56 / 15,23 00:39:23
Krzysztof Prędota 10 387 4:16 / 14,06 00:42:40
Anna Gruzd 10 3234 5:28 / 10,99 00:54:35

Parkrun Jabłonna # 155

Parkrun Jabłonna # 155 Strona organizatora
Data: 27.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 3 4:24 / 13,63 00:22:01
Joanna Trzaskowska 5 11 5:10 / 11,63 00:25:48
Marlena Dziedzic 5 21 5:55 / 10,13 00:29:37

Mispo Trail Marathon

Mispo Trail Marathon Strona organizatora
Data: 27.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 15 6:44 / 8,9 04:44:23
Rafał Kiliański 42,195 20 7:14 / 8,29 05:05:31
Grzegorz Gancarz 42,195 24 7:43 / 7,77 05:25:41

Bieg do Herbacianego Domku 16 (126)

Bieg do Herbacianego Domku 16 (126) Strona organizatora
Data: 24.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 2 3:52 / 15,55 00:38:35
Dariusz Trzaskowski 10 3 4:04 / 14,77 00:40:38

Bieg o puchar Wójta gminy Czernice Borowe

Bieg o puchar Wójta gminy Czernice Borowe Strona organizatora
Data: 21.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 3 3:57 / 15,17 00:39:33

Energy Triathlon Bełchatów 1/8 IM

Energy Triathlon Bełchatów 1/8 IM Strona organizatora
Data: 21.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,35 19 4:24 / 13,64 00:23:32
Kuba Ignatowicz 5,35 28 4:42 / 12,77 Życiówka 00:25:08

Parkrun Żoliborz

Parkrun Żoliborz Strona organizatora
Data: 20.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 16 4:27 / 13,47 00:22:16
Rafał Kiliański 5 21 4:36 / 13,06 00:22:58

Parkrun Warszawa-Praga # 319

Parkrun Warszawa-Praga # 319 Strona organizatora
Data: 20.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 9 3:54 / 15,37 00:19:31
Krzysztof Prędota 5 13 4:12 / 14,27 00:21:01

parkrun Żary #303

parkrun Żary #303 Strona organizatora
Data: 20.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:49 / 15,73 00:19:04

Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"

Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza Strona organizatora
Data: 20.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 1 5:49 / 10,32 00:29:05

Bieg do Herbacianego Domku # 15 (125)

Bieg do Herbacianego Domku # 15 (125) Strona organizatora
Data: 17.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 4 4:08 / 14,53 00:41:18

CITY TRAIL onTour Warszawa

CITY TRAIL onTour Warszawa Strona organizatora
Data: 16.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 39 3:46 / 15,93 00:18:50

parkrun Dzierzgoń #45

parkrun Dzierzgoń #45 Strona organizatora
Data: 13.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:37 / 16,59 00:18:05

Parkrun Warszawa Praga #318

Parkrun Warszawa Praga #318 Strona organizatora
Data: 13.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 48 5:31 / 10,87 00:27:36

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 275

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 275 Strona organizatora
Data: 13.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 3:55 / 15,31 00:19:36
Anna Gruzd 5 29 5:07 / 11,74 00:25:33

Parkrun Jabłonna #153

Parkrun Jabłonna #153 Strona organizatora
Data: 13.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 6 4:26 / 13,55 00:22:08

7 Bieg Chomika

7 Bieg Chomika Strona organizatora
Data: 11.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 14 4:07 / 14,57 00:41:11

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Anglię

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Anglię Strona organizatora
Data: 10.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 3:51 / 15,57 00:19:16
Marlena Dziedzic 5 11 5:16 / 11,39 00:26:20

VI Bieg Ku Czci Błogosławionego dr Edwarda Grzymały

VI Bieg Ku Czci Błogosławionego dr Edwarda Grzymały Strona organizatora
Data: 07.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 14 4:08 / 14,51 00:41:21

Enea Bydgoszcz Triathlon 1/8 IM

Enea Bydgoszcz Triathlon 1/8 IM Strona organizatora
Data: 07.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,35 67 4:06 / 14,65 Życiówka 00:21:55

Parkrun Jabłonna #152

Parkrun Jabłonna #152 Strona organizatora
Data: 06.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 25 5:43 / 10,51 00:28:33

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 274

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 274 Strona organizatora
Data: 06.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 3:54 / 15,4 00:19:29
Marek Antczak 5 7 3:58 / 15,15 00:19:48
Piotr Smoleński 5 10 4:31 / 13,26 00:22:37
Joanna Trzaskowska 5 30 4:54 / 12,24 00:24:30
Anna Gruzd 5 37 5:10 / 11,61 00:25:51

parkrun Warszawa-Praga # 317 - 06/07/2019

parkrun Warszawa-Praga # 317 - 06/07/2019 Strona organizatora
Data: 06.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 11 3:59 / 15,05 00:19:56
Ola Prędota 5 77 5:39 / 10,62 00:28:15

parkrun Świnoujście #157

parkrun Świnoujście #157 Strona organizatora
Data: 06.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:44 / 16,06 00:18:41

Bieg do Herbacianego Domku # 14 (124)

Bieg do Herbacianego Domku # 14 (124) Strona organizatora
Data: 03.07.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:08 / 14,54 00:41:16

Energy Triathlon Lidzbark Welski 1/8 IM

Energy Triathlon Lidzbark Welski 1/8 IM Strona organizatora
Data: 30.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 5,25 20 4:31 / 13,28 Życiówka 00:23:43

36. Int. Trierer Stadtlauf

36. Int. Trierer Stadtlauf Strona organizatora
Data: 30.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 439 5:55 / 10,14 02:04:49

Półmaraton Trzech Rzek

Półmaraton Trzech Rzek Strona organizatora
Data: 30.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 11 4:23 / 13,69 01:32:26
Wiola Krupińska 21,0975 12 6:56 / 8,64 02:26:26

Super League Poznań Triathlon - Enduro

Super League Poznań Triathlon - Enduro Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,5 9 3:46 / 15,9 Życiówka 00:09:26
Andrzej Ignatowicz 2,5 11 3:53 / 15,46 00:09:42

Parkrun Jabłonna #151

Parkrun Jabłonna #151 Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 23 5:53 / 10,21 00:29:23

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 273

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 273 Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:05 / 14,67 00:20:27
Rafał Kiliański 5 6 4:23 / 13,67 00:21:57
Piotr Smoleński 5 10 4:47 / 12,53 00:23:56

parkrun Szczecin #203

parkrun Szczecin #203 Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:31 / 17,03 00:17:37

II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Garmin Iron Triathlon Stężyca

Garmin Iron Triathlon Stężyca Strona organizatora
Data: 29.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5,275 31 4:26 / 13,54 Życiówka 00:23:22

Bieg do Herbacianego Domku # 13 (123)

Bieg do Herbacianego Domku # 13 (123) Strona organizatora
Data: 26.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 4 4:23 / 13,68 00:43:52

Wieliszewski Crossing Lato 2019

Wieliszewski Crossing Lato 2019 Strona organizatora
Data: 23.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 11,3 6 3:57 / 15,21 Życiówka 00:44:34
Dariusz Trzaskowski 11,3 13 4:13 / 14,23 Życiówka 00:47:39

V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

V Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego Strona organizatora
Data: 23.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 10 9 5:04 / 11,83 Życiówka 00:50:44

parkrun Słodowo, Włocławek #5

parkrun Słodowo, Włocławek #5 Strona organizatora
Data: 22.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:36 / 16,67 00:18:00

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 272

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 272 Strona organizatora
Data: 22.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:01 / 14,91 00:20:07
Krzysztof Prędota 5 8 4:06 / 14,62 00:20:31
Rafał Kiliański 5 13 4:25 / 13,56 00:22:07

Susz Triathlon Sprint

Susz Triathlon Sprint Strona organizatora
Data: 22.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 4,9 74 3:55 / 15,33 Życiówka 00:19:11

Parkrun Kętrzyn

Parkrun Kętrzyn Strona organizatora
Data: 22.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 4 4:51 / 12,37 00:24:15

5. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego

5. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego Strona organizatora
Data: 21.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 2,5 19 4:22 / 13,76 Życiówka 00:10:54

V Bieg Rzeźnika Ultra

V Bieg Rzeźnika Ultra Strona organizatora
Data: 20.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 108,31 112 12:47 / 4,69 Życiówka 23:04:38

II Rzeźnik SKY

II Rzeźnik SKY Strona organizatora
Data: 20.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Bieg do Herbacianego Domku # 12 (122)

Bieg do Herbacianego Domku # 12 (122) Strona organizatora
Data: 19.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 4 4:19 / 13,88 00:43:14

5i50 Warsaw Triathlon

5i50 Warsaw Triathlon Strona organizatora
Data: 16.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 687 5:32 / 10,83 00:55:23

parkrun Warszawa-Praga #314

parkrun Warszawa-Praga #314 Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 31 4:55 / 12,21 00:24:34

1. Górski Bieg Zająca

1. Górski Bieg Zająca Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 5 3:57 / 15,17 00:39:33

Parkrun Jabłonna #149

Parkrun Jabłonna #149 Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 7 4:30 / 13,34 00:22:29

Leinpfad parkrun Merzig # 24

Leinpfad parkrun Merzig # 24 Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 16 4:52 / 12,31 Życiówka 00:24:22

Parkrun Pole Mokotowskie # 29

Parkrun Pole Mokotowskie # 29 Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 3:59 / 15,04 00:19:57
Kuba Ignatowicz 5 6 4:08 / 14,49 00:20:42
Rafał Kiliański 5 16 4:51 / 12,38 00:24:14
Piotr Smoleński 5 19 4:56 / 12,18 00:24:38
Joanna Trzaskowska 5 24 5:02 / 11,93 00:25:09
Andrzej Ignatowicz 5 25 5:11 / 11,58 00:25:54
Bartosz Prędota 5 31 5:32 / 10,84 00:27:40
Ola Prędota 5 33 5:47 / 10,36 00:28:57
Krzysztof Prędota 5 34 5:47 / 10,36 00:28:57
Anna Gruzd 5 35 5:48 / 10,36 00:28:58

12. Bieg Ursynowa

12. Bieg Ursynowa Strona organizatora
Data: 15.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Iwona Stańczak 5 124 5:12 / 11,55 00:25:59

ETAPOWY MARATON POKOJU BITWA O TOBRUK

ETAPOWY MARATON POKOJU BITWA O TOBRUK Strona organizatora
Data: 12.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 7 4:55 / 12,22 00:24:33
Marlena Dziedzic 5 0 5:57 / 10,07 00:29:47

Bieg do Herbacianego Domku # 11 (121)

Bieg do Herbacianego Domku # 11 (121) Strona organizatora
Data: 12.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:21 / 13,79 00:43:31

XII Bieg Truskawki

XII Bieg Truskawki Strona organizatora
Data: 09.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 12 4:17 / 14 00:42:52
Joanna Trzaskowska 10 49 5:29 / 10,95 00:54:47

6 Kielecki Bieg Górski

6 Kielecki Bieg Górski Strona organizatora
Data: 09.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 22,3 7 4:42 / 12,77 Życiówka 01:44:46

Triathlon Energy Starogard Gdański - Skarszewy 1/8 IM

Triathlon Energy Starogard Gdański - Skarszewy 1/8 IM Strona organizatora
Data: 09.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,6 13 4:02 / 14,88 Życiówka 00:22:35

Comrades Marathon

Comrades Marathon Strona organizatora
Data: 09.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 86,83 5573 6:48 / 8,82 Życiówka 09:50:35

Nocna 11 Legionowska Dycha

Nocna 11 Legionowska Dycha Strona organizatora
Data: 08.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 0 5:00 / 12,02 00:49:56

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 270

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 270 Strona organizatora
Data: 08.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 4:12 / 14,3 00:20:59
Rafał Kiliański 5 11 4:51 / 12,35 00:24:17
Piotr Smoleński 5 10 4:51 / 12,35 00:24:17

Parkrun Warszawa Praga #313

Parkrun Warszawa Praga #313 Strona organizatora
Data: 08.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Ola Prędota 5 69 5:51 / 10,25 00:29:16
Krzysztof Prędota 5 70 5:52 / 10,24 00:29:18
Marlena Dziedzic 5 77 6:11 / 9,71 00:30:53

parkrun Jabłonna # 148

parkrun Jabłonna # 148 Strona organizatora
Data: 08.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 5 5:12 / 11,54 00:26:00
Andrzej Ignatowicz 5 6 5:12 / 11,54 00:26:00

Wyszkowska Dycha Nocą

Wyszkowska Dycha Nocą Strona organizatora
Data: 08.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 1 4:47 / 12,53 00:23:57

Bieg do Herbacianego Domku # 10 (120)

Bieg do Herbacianego Domku # 10 (120) Strona organizatora
Data: 05.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 3 4:15 / 14,13 00:42:27

Elemental Tri Series 2019 Grodzisk Maz

Elemental Tri Series 2019 Grodzisk Maz Strona organizatora
Data: 02.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 50 4:07 / 14,6 00:20:33
Bartosz Prędota 5 51 4:07 / 14,59 00:20:34

Bieg Wolności w Ursusie

Bieg Wolności w Ursusie Strona organizatora
Data: 02.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 2 0 6:12 / 9,66 Życiówka 00:12:25

Triathlon Tri Baster Murowaniec 1/8 IM

Triathlon Tri Baster Murowaniec 1/8 IM Strona organizatora
Data: 02.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,5 7 4:05 / 14,69 Życiówka 00:22:28

Półmaraton Weteranów

Półmaraton Weteranów Strona organizatora
Data: 02.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 21,0975 10 3:56 / 15,28 01:22:50

parkrun Warszawa -Praga #312

parkrun Warszawa -Praga #312 Strona organizatora
Data: 01.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 5 17 4:13 / 14,23 00:21:05
Andrzej Ignatowicz 5 50 5:09 / 11,65 00:25:45
Krzysztof Prędota 5 52 5:10 / 11,61 00:25:51

parkun Jabłonna

parkun Jabłonna Strona organizatora
Data: 01.06.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Anna Gruzd 5 25 5:42 / 10,53 00:28:30

parkrun Jezioro Zatorze, Konin #3

parkrun Jezioro Zatorze, Konin #3 Strona organizatora
Data: 01.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:42 / 16,2 00:18:31

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 269

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 269 Strona organizatora
Data: 01.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 7 4:04 / 14,77 00:20:19

ING Night Marathon Luxembourg

ING Night Marathon Luxembourg Strona organizatora
Data: 01.06.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 773 6:32 / 9,18 04:35:51
Rafał Kiliański 42,195 772 6:32 / 9,18 04:35:51
Grzegorz Gancarz 42,195 897 6:54 / 8,7 04:51:10

Bieg do Herbacianego Domku # 9 (119)

Bieg do Herbacianego Domku # 9 (119) Strona organizatora
Data: 29.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 3 4:14 / 14,2 00:42:16
Piotr Smoleński 10 16 5:07 / 11,72 00:51:11

VII Podkowiańska Dycha

VII Podkowiańska Dycha Strona organizatora
Data: 26.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 11 3:39 / 16,41 00:36:34

V BIEG ŁOMIANEK

V BIEG ŁOMIANEK Strona organizatora
Data: 26.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 24 4:09 / 14,48 00:41:26

XXV Półmaraton Kurpiowski

XXV Półmaraton Kurpiowski Strona organizatora
Data: 26.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 21,0975 146 5:23 / 11,16 Życiówka 01:53:26

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

3. Półmaraton Zegrzyński

3. Półmaraton Zegrzyński Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 21,0975 60 5:01 / 11,96 01:45:48

Białołęcki Bieg Mam

Białołęcki Bieg Mam Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Iwona Stańczak 5 17 4:53 / 12,27 00:24:27

parkrun Warszawa-Żoliborz #268

parkrun Warszawa-Żoliborz #268 Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:00 / 15,01 00:19:59
Krzysztof Prędota 5 8 4:02 / 14,9 00:20:08
Piotr Smoleński 5 18 4:48 / 12,49 00:24:01
Rafał Kiliański 5 21 4:54 / 12,23 00:24:32
Bartosz Prędota 5 27 5:16 / 11,39 00:26:21
Ola Prędota 5 28 5:16 / 11,39 00:26:21
Anna Gruzd 5 31 5:26 / 11,06 00:27:08
Marlena Dziedzic 5 37 5:43 / 10,5 00:28:35
Łukasz Klaś 5 43 6:26 / 9,33 00:32:10

IX Bieg Cichociemnych w Kruszu

IX Bieg Cichociemnych w Kruszu Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Mamiński 10 91 5:36 / 10,7 00:56:04

Jbl Triathlon Sieraków 1/8 IM

Jbl Triathlon Sieraków 1/8 IM Strona organizatora
Data: 25.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5,25 36 4:10 / 14,39 00:21:53

Bieg do Herbacianego Domku # 8 (118)

Bieg do Herbacianego Domku # 8 (118) Strona organizatora
Data: 22.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:12 / 14,28 00:42:01
Piotr Smoleński 10 17 5:10 / 11,6 00:51:44

10 do 10

10 do 10 Strona organizatora
Data: 19.05.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 4 4:45 / 12,65 00:47:26

10 Bieg Wegański

10 Bieg Wegański Strona organizatora
Data: 19.05.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

II Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym

II Festiwal Biegowy im. Jana Pawła II w Kazimierzu Dolnym Strona organizatora
Data: 19.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 10 131 5:28 / 10,96 00:54:45

VI Bieg po Złote Jabłko

VI Bieg po Złote Jabłko Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,4 3 3:45 / 16,03 Życiówka 00:38:55
Wiola Krupińska 10,3 0 6:30 / 9,23 01:06:59

Parkrun Żoliborz #267

Parkrun Żoliborz #267 Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 3:57 / 15,18 00:19:46
Marlena Dziedzic 5 20 5:36 / 10,72 00:27:59

Parkrun Jabłonna #145

Parkrun Jabłonna #145 Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 5 4 4:56 / 12,15 00:24:42

Berdorfer Laf

Berdorfer Laf Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 10 131 5:15 / 11,44 Życiówka 00:52:27

parkrun Gorzów Wielkopolski #87

parkrun Gorzów Wielkopolski #87 Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:41 / 16,27 00:18:26

Ekiden 2019

Ekiden 2019 Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 10 27 4:05 / 14,72 00:40:46

parkrun Warszawa-Praga # 310

parkrun Warszawa-Praga # 310 Strona organizatora
Data: 18.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 7 3:59 / 15,08 00:19:54

Botaniczka Piątka Warszawa edycja wiosenna

Botaniczka Piątka Warszawa edycja wiosenna Strona organizatora
Data: 17.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 1 4:38 / 12,95 Życiówka 00:23:10

Maraton Lubelski

Maraton Lubelski Strona organizatora
Data: 12.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Elżbieta Cichońska 42,195 153 5:38 / 10,65 03:57:38

Namur International Marathon

Namur International Marathon Strona organizatora
Data: 12.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 42,195 476 6:13 / 9,65 04:22:13

Kiev Euro Marathon 2019

Kiev Euro Marathon 2019 Strona organizatora
Data: 12.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 195 6:25 / 9,35 04:30:53
Rafał Kiliański 42,195 196 6:25 / 9,35 04:30:53

7 na Roztoczu - Rozzielenie

7 na Roztoczu - Rozzielenie Strona organizatora
Data: 12.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 6,6 17 5:21 / 11,23 Życiówka 00:35:16

Parkrun Jabłonna #144

Parkrun Jabłonna #144 Strona organizatora
Data: 11.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 5 4:15 / 14,13 00:21:14

Parkrun Warszawa Praga #309

Parkrun Warszawa Praga #309 Strona organizatora
Data: 11.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 5 3:55 / 15,29 00:19:37
Bartosz Prędota 5 13 4:03 / 14,79 Życiówka 00:20:17
Marlena Dziedzic 5 81 5:24 / 11,1 00:27:02

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Monte Casino

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Monte Casino Strona organizatora
Data: 11.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:36 / 16,7 00:17:58
Marlena Dziedzic 5 13 5:13 / 11,52 00:26:03

parkrun Pole Mokotowskie #24

parkrun Pole Mokotowskie #24 Strona organizatora
Data: 11.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:40 / 16,39 00:18:18

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 266

Parkrun Warszawa-Żoliborz # 266 Strona organizatora
Data: 11.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 4 3:56 / 15,28 00:19:38

Strona organizatora
Data: 08.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

Warsaw Track Cup

Warsaw Track Cup Strona organizatora
Data: 08.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 0,8 12 2:52 / 20,87 00:02:18
Radek Gozdek 3 18 3:18 / 18,15 Życiówka 00:09:55
Łukasz Klaś 3 29 3:27 / 17,39 00:10:21

XI Bieg Pomiędzy Zamkami Ciechanów – Opinogóra

XI Bieg Pomiędzy Zamkami Ciechanów – Opinogóra Strona organizatora
Data: 05.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 10 2 5:05 / 11,81 00:50:47

7. PKO Białystok Półmaraton

7. PKO Białystok Półmaraton Strona organizatora
Data: 05.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 164 4:14 / 14,16 01:29:25
Marlena Dziedzic 21,0975 2420 5:57 / 10,09 02:05:24

Parkrun Jabłonna

Parkrun Jabłonna Strona organizatora
Data: 05.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 5 10 5:08 / 11,69 00:25:40
Piotr Smoleński 5 9 5:08 / 11,69 00:25:40

Treviso parkrun # 110 - 04/05/2019

Treviso parkrun # 110 - 04/05/2019 Strona organizatora
Data: 04.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 1 4:16 / 14,07 00:21:19
Bartosz Prędota 5 2 4:30 / 13,33 00:22:30
Ola Prędota 5 8 5:43 / 10,51 00:28:33

parkrun Charzykowy #64

parkrun Charzykowy #64 Strona organizatora
Data: 04.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:34 / 16,82 00:17:50

parkrun Warszawa-Żoliborz # 265

parkrun Warszawa-Żoliborz # 265 Strona organizatora
Data: 04.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 4:00 / 14,98 00:20:02
Joanna Trzaskowska 5 16 4:42 / 12,78 00:23:29

29. Bieg KONSTYTUCJI 3 MAJAMaja

29. Bieg KONSTYTUCJI 3 MAJAMaja Strona organizatora
Data: 03.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 1184 4:50 / 12,42 00:24:09
Łukasz Klaś 5 2592 5:30 / 10,9 00:27:31

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA Strona organizatora
Data: 02.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 1,791 4 4:09 / 14,46 Życiówka 00:07:26

IV Duathlon Garwoliński

IV Duathlon Garwoliński Strona organizatora
Data: 01.05.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 2,5 4 4:12 / 14,26 00:10:31
Andrzej Ignatowicz 5 2 4:00 / 15,01 00:19:59

V BIEG NAD TANWIĄ

V BIEG NAD TANWIĄ Strona organizatora
Data: 28.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 83 4:57 / 12,12 00:49:30

III Bieg do Serca Kołłątaja

III Bieg do Serca Kołłątaja Strona organizatora
Data: 28.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10 8 3:48 / 15,78 00:38:02

5. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE

5. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE Strona organizatora
Data: 28.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

BIEG SGH

BIEG SGH Strona organizatora
Data: 28.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 77 3:50 / 15,65 00:19:10
Łukasz Klaś 5 113 3:59 / 15,09 00:19:53
Rafał Kiliański 5 329 4:59 / 12,04 00:24:55
Iwona Stańczak 5 338 5:01 / 11,98 00:25:03
Wiola Krupińska 5 534 5:35 / 10,74 00:27:56
Marlena Dziedzic 5 854 7:00 / 8,58 00:34:59
Rafał Kiliański 10 346 4:59 / 12,04 00:49:50
Mariusz Suchodolski 10 0 5:29 / 10,94 00:54:52

Niepokorny Mnich

Niepokorny Mnich Strona organizatora
Data: 27.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 97,42 165 9:48 / 6,12 Życiówka 15:55:18

Parkrun Warszawa Praga #307

Parkrun Warszawa Praga #307 Strona organizatora
Data: 27.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:47 / 15,87 00:18:54
Marlena Dziedzic 5 52 5:31 / 10,87 00:27:36

Parkrun Pole Mokotowskie # 22

Parkrun Pole Mokotowskie # 22 Strona organizatora
Data: 27.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 3:55 / 15,32 00:19:35

parkrun Świdwin #126

parkrun Świdwin #126 Strona organizatora
Data: 27.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:36 / 16,65 00:18:01

Chyża Dubraszka

Chyża Dubraszka Strona organizatora
Data: 27.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Waldek Porowski 0 0 ? / NaN 00:00:00

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Bolonię

Maraton Pokoju-Bieg Bitwy o Bolonię Strona organizatora
Data: 25.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marlena Dziedzic 5 9 5:20 / 11,26 00:26:38

Bieg do Herbacianego Domku # 6 (116)

Bieg do Herbacianego Domku # 6 (116) Strona organizatora
Data: 24.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:10 / 14,42 00:41:36

Parkrun Warszawa Praga #306

Parkrun Warszawa Praga #306 Strona organizatora
Data: 20.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 5 8 3:58 / 15,11 00:19:51
Bartosz Prędota 5 14 4:14 / 14,16 00:21:11
Ola Prędota 5 56 5:20 / 11,26 00:26:38
Marlena Dziedzic 5 58 5:28 / 10,96 00:27:22

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 263

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 263 Strona organizatora
Data: 20.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 3:49 / 15,69 00:19:07
Rafał Kiliański 5 30 5:00 / 12 00:25:00

Leinpfad parkrun Merzig # 16

Leinpfad parkrun Merzig # 16 Strona organizatora
Data: 20.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 7 4:52 / 12,31 Życiówka 00:24:22

parkrun Chrzanów #224

parkrun Chrzanów #224 Strona organizatora
Data: 20.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:41 / 16,3 00:18:24

Parkun Jabłonna #141

Parkun Jabłonna #141 Strona organizatora
Data: 20.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 18 4:59 / 12,03 00:24:56
Zbigniew Mamla 5 19 4:59 / 12,03 00:24:56

Holmes Place Indoor Triathlon 2018/2019 #6

Holmes Place Indoor Triathlon 2018/2019 #6 Strona organizatora
Data: 17.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 3 3:35 / 16,76 00:17:54
Kuba Ignatowicz 5 16 4:34 / 13,14 00:22:50

Bieg do Herbacianego Domku # 5 (115)

Bieg do Herbacianego Domku # 5 (115) Strona organizatora
Data: 17.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:05 / 14,7 00:40:49

ORLEN WARSAW MARATHON 10 KM

ORLEN WARSAW MARATHON 10 KM Strona organizatora
Data: 14.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 10 2075 5:01 / 11,97 00:50:08
Iwona Stańczak 10 0 5:11 / 11,58 Życiówka 00:51:50
Wiola Krupińska 10 0 5:18 / 11,32 00:52:59

ORLENWARSAWMARATHON

ORLENWARSAWMARATHON Strona organizatora
Data: 14.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 42,195 384 4:25 / 13,59 03:06:20
Krzysztof Prędota 42,195 639 4:40 / 12,87 Życiówka 03:16:42

Kierunek Ultra Hańcza

Kierunek Ultra Hańcza Strona organizatora
Data: 13.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 63,25 44 6:47 / 8,85 Życiówka 07:08:54
Elżbieta Cichońska 63,25 58 7:14 / 8,3 Życiówka 07:37:19

Turtul Trail

Turtul Trail Strona organizatora
Data: 13.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 27,8 5 4:32 / 13,22 Życiówka 02:06:09

Parkrun Żoliborz Piąte Urodziny

Parkrun Żoliborz Piąte Urodziny Strona organizatora
Data: 13.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 21 4:45 / 12,62 00:23:46
Rafał Kiliański 5 22 4:45 / 12,61 00:23:47
Ola Prędota 5 43 5:14 / 11,45 00:26:12
Bartosz Prędota 5 44 5:15 / 11,44 00:26:13
Marlena Dziedzic 5 56 5:35 / 10,75 00:27:55

Parkrun Warszawa-Praga # 305

Parkrun Warszawa-Praga # 305 Strona organizatora
Data: 13.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 3 3:50 / 15,68 00:19:08
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:07 / 14,6 00:20:33

MARATON POKOJU - BIEG BITWY O NARWIK

 MARATON POKOJU - BIEG BITWY O NARWIK Strona organizatora
Data: 10.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 1 4:37 / 13 00:23:05
Marlena Dziedzic 5 0 6:08 / 9,78 00:30:40

Wieliszewski Crossing Wiosna

Wieliszewski Crossing Wiosna Strona organizatora
Data: 07.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 12,5 4 3:50 / 15,68 Życiówka 00:47:49
Dariusz Trzaskowski 12,5 14 4:12 / 14,28 Życiówka 00:52:32

parkrun Pole Mokotowskie #19

parkrun Pole Mokotowskie #19 Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 2 3:37 / 16,56 00:18:07

parkrun Warszawa-Praga #304

parkrun Warszawa-Praga #304 Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 4 3:50 / 15,67 00:19:09

parkrun Warszawa-Zoliborz # 261

parkrun Warszawa-Zoliborz # 261 Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Ola Prędota 5 22 5:09 / 11,66 00:25:44
Bartosz Prędota 5 23 5:09 / 11,65 00:25:45
Krzysztof Prędota 5 24 5:09 / 11,64 00:25:46
Marlena Dziedzic 5 37 5:47 / 10,39 00:28:53
Zuzanna Dziedzic 5 36 5:47 / 10,39 00:28:53

parkrun Grodzisk Mazowiecki # 94

 parkrun Grodzisk Mazowiecki # 94 Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 7 4:46 / 12,6 00:23:49

Parkrun Warszawa-Brodno # 228

Parkrun Warszawa-Brodno # 228 Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 2 3:49 / 15,71 00:19:06

Vienna City Marathon

Vienna City Marathon Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 42,195 2720 5:39 / 10,63 03:58:11
Rafał Kiliański 42,195 3850 6:10 / 9,72 04:20:31

4 Dziesiątka Babicka

4 Dziesiątka Babicka Strona organizatora
Data: 06.04.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 0 4:28 / 13,45 Życiówka 00:44:37

14. Półmaraton Warszawski

14. Półmaraton Warszawski Strona organizatora
Data: 31.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 553 4:11 / 14,35 01:28:11
Radek Gozdek 21,0975 1009 4:24 / 13,65 01:32:43
Krzysztof Prędota 21,0975 1504 4:33 / 13,2 01:35:53
Zbigniew Mamla 21,0975 2195 4:44 / 12,69 01:39:46
Zbigniew Araźny 21,0975 3075 5:01 / 11,95 01:45:56
Joanna Trzaskowska 21,0975 670 5:24 / 11,1 01:54:03
Iwona Stańczak 21,0975 949 5:36 / 10,71 Życiówka 01:58:14
Wiola Krupińska 21,0975 1143 5:42 / 10,52 Życiówka 02:00:18
Marlena Dziedzic 21,0975 2055 6:15 / 9,59 02:12:01

Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 8 4:49 / 12,47 00:24:03

Leinpfad parkrun Merzig # 13

Leinpfad parkrun Merzig # 13 Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 8 5:06 / 11,77 00:25:29

Parkrun Warszawa-Praga # 303

 Parkrun Warszawa-Praga # 303 Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 5 3:52 / 15,53 00:19:19

parkrun Warszawa-Zoliborz # 260

parkrun Warszawa-Zoliborz # 260 Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Ola Prędota 5 29 5:10 / 11,61 00:25:50
Krzysztof Prędota 5 30 5:10 / 11,61 00:25:51

parkrun Skierniewice #197

parkrun Skierniewice #197 Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:53 / 15,45 00:19:25

7. Bieg Zająca

7. Bieg Zająca Strona organizatora
Data: 30.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 10 1 3:53 / 15,42 00:38:54

City Trail #6

City Trail #6 Strona organizatora
Data: 24.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 24 3:32 / 17,01 00:17:38
Dariusz Trzaskowski 5 47 3:49 / 15,75 00:19:03

16. Foyer Nordstadsemi

16. Foyer Nordstadsemi Strona organizatora
Data: 24.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,0975 205 5:36 / 10,71 01:58:10

Parkrun Jabłonna #137

Parkrun Jabłonna #137 Strona organizatora
Data: 23.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 5 7 4:23 / 13,68 00:21:56
Piotr Smoleński 5 13 4:40 / 12,85 00:23:21
Joanna Trzaskowska 5 27 5:16 / 11,39 00:26:21

Parkrun Żoliborz #259

Parkrun Żoliborz #259 Strona organizatora
Data: 23.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 7 3:54 / 15,4 00:19:29
Ola Prędota 5 32 4:59 / 12,05 Życiówka 00:24:54
Bartosz Prędota 5 33 4:59 / 12,04 00:24:55
Krzysztof Prędota 5 34 4:59 / 12,04 00:24:55
Marlena Dziedzic 5 50 5:56 / 10,12 00:29:39
Zuzanna Dziedzic 5 49 5:56 / 10,12 00:29:39

parkrun Warszawa-Praga #302

parkrun Warszawa-Praga #302 Strona organizatora
Data: 23.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 7 3:53 / 15,42 00:19:27

parkrun Dzierzgoń #29

parkrun Dzierzgoń #29 Strona organizatora
Data: 23.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 3 3:47 / 15,83 00:18:57

Postlaf

Postlaf Strona organizatora
Data: 17.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 10 963 5:17 / 11,35 00:52:52

10 do 10 vol.5

10 do 10 vol.5 Strona organizatora
Data: 17.03.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 0 4:52 / 12,35 00:48:36

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych Strona organizatora
Data: 17.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Igor Herner 1 28 4:10 / 14,4 Życiówka 00:04:10

parkrun Warszawa-Zoliborz # 258

parkrun Warszawa-Zoliborz # 258 Strona organizatora
Data: 16.03.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:03 / 14,79 00:20:17
Rafał Kiliański 5 16 4:33 / 13,17 00:22:47
Ola Prędota 5 26 5:12 / 11,54 00:26:00
Krzysztof Prędota 5 27 5:12 / 11,52 00:26:02

parkrun Warszawa-Ursynów #213

parkrun Warszawa-Ursynów #213 Strona organizatora
Data: 16.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:37 / 16,61 00:18:04

Parkun Jabłonna #136

Parkun Jabłonna #136 Strona organizatora
Data: 16.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 14 4:51 / 12,36 00:24:16

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica Finał

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica Finał Strona organizatora
Data: 16.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 11 3:56 / 15,28 00:39:19
Łukasz Klaś 10 24 4:07 / 14,56 00:41:12
Zbigniew Mamla 10 106 4:58 / 12,09 00:49:38

Holmes Place Indoor Triathlon 2018/2019 #5

Holmes Place Indoor Triathlon 2018/2019 #5 Strona organizatora
Data: 13.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 5 6 3:58 / 15,1 00:19:52
Kuba Ignatowicz 5 29 4:38 / 12,94 00:23:11

XII Bieg Kazików

XII Bieg Kazików Strona organizatora
Data: 10.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Krzysztof Prędota 10 108 3:58 / 15,11 Życiówka 00:39:42
Dariusz Trzaskowski 10 113 3:59 / 15,04 00:39:54

Memoriał Tomasza Hopfera

Memoriał Tomasza Hopfera Strona organizatora
Data: 10.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Igor Herner 1 10 5:15 / 11,43 00:05:15
Radek Gozdek 5,02 20 3:57 / 15,17 Życiówka 00:19:51

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH

GRAND PRIX PIASTOWSKICH BIEGÓW HISTORYCZNYCH – BIEG ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH Strona organizatora
Data: 10.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 1,963 4 4:11 / 14,36 Życiówka 00:08:12

Botaniczka Piątka Warszawa edycja wiosenna

Botaniczka Piątka Warszawa edycja wiosenna Strona organizatora
Data: 10.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 3 4:38 / 12,93 00:23:12

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 257

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 257 Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 3:57 / 15,22 00:19:43
Rafał Kiliański 5 18 4:20 / 13,87 00:21:38

12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy

12 Godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Zbigniew Mamla 36,7 32 4:31 / 13,31 Życiówka 02:45:28

Zimowy Ultramaraton Karkonoski Im.Tomka Kowalskiego

Zimowy Ultramaraton Karkonoski Im.Tomka Kowalskiego Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Waldek Porowski 21 121 8:19 / 7,22 Życiówka 02:54:34

parkrun Jelenia Góra #192

parkrun Jelenia Góra #192 Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:43 / 16,17 00:18:33

parkrun Bródno #224

parkrun Bródno #224 Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Kuba Ignatowicz 5 12 4:48 / 12,48 00:24:02
Andrzej Ignatowicz 5 13 4:49 / 12,44 00:24:07

Przełajowe Mistrzostwa Województwa w Tomaszowie Lubelskim

 Przełajowe Mistrzostwa Województwa w Tomaszowie Lubelskim Strona organizatora
Data: 09.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Joanna Trzaskowska 5 3 4:46 / 12,61 00:23:48

Bieg Wilczym Tropem

Bieg Wilczym Tropem Strona organizatora
Data: 03.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 5 4:51 / 12,35 00:24:17
Iwona Stańczak 10 249 5:11 / 11,57 00:51:51

parkrun Lubin #194

parkrun Lubin #194 Strona organizatora
Data: 02.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:36 / 16,64 00:18:02

Parkrun Jabłonna#134

Parkrun Jabłonna#134 Strona organizatora
Data: 02.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 5 11 4:42 / 12,76 00:23:31

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 256

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 256 Strona organizatora
Data: 02.03.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 37 4:53 / 12,28 00:24:26
Krzysztof Prędota 5 38 4:54 / 12,25 00:24:29

Wiązowska 5-tka

Wiązowska 5-tka Strona organizatora
Data: 24.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Wiola Krupińska 5 16 4:50 / 12,43 00:24:08

39 Półmaraton Wiązowski

39 Półmaraton Wiązowski Strona organizatora
Data: 24.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 21,0975 171 4:11 / 14,36 01:28:09
Piotr Smoleński 21,0975 778 4:55 / 12,19 01:43:49

GIG Malta Marathon

GIG Malta Marathon Strona organizatora
Data: 24.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.5

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.5 Strona organizatora
Data: 23.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 8 3:46 / 15,92 00:37:43
Łukasz Klaś 10 24 3:57 / 15,18 00:39:32
Zbigniew Mamla 10 101 4:32 / 13,23 00:45:21

Parkrun Żoliborz

Parkrun Żoliborz Strona organizatora
Data: 23.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Rafał Kiliański 5 21 4:28 / 13,42 00:22:21
Bartosz Prędota 5 33 5:06 / 11,76 00:25:31
Krzysztof Prędota 5 34 5:06 / 11,75 00:25:32

Parkrun Jablonna # 133

Parkrun Jablonna # 133 Strona organizatora
Data: 23.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:11 / 14,33 00:20:56
Marlena Dziedzic 5 31 6:35 / 9,12 00:32:54
Piotr Smoleński 5 38 9:33 / 6,28 00:47:46

Bieg do Herbacianego Domku # 2 (112)

Bieg do Herbacianego Domku # 2 (112) Strona organizatora
Data: 17.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 2 4:10 / 14,42 00:41:37

10 do 10 edycja 4

10 do 10 edycja 4 Strona organizatora
Data: 17.02.2019

Link do Maratony Polskie

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Mariusz Suchodolski 10 4 4:31 / 13,28 00:45:10

City Trail #5

City Trail #5 Strona organizatora
Data: 17.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 26 3:41 / 16,3 00:18:24
Anna Gruzd 5 343 5:12 / 11,52 00:26:02

Parkrun Jablonna # 132

Parkrun Jablonna # 132 Strona organizatora
Data: 16.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 8 4:27 / 13,46 00:22:17
Joanna Trzaskowska 5 36 5:42 / 10,53 00:28:29

Leinpfad parkrun Merzig # 7

Leinpfad parkrun Merzig # 7 Strona organizatora
Data: 16.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 5 19 5:36 / 10,7 00:28:02

parkrun Grudziądz #22

parkrun Grudziądz #22 Strona organizatora
Data: 16.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:50 / 15,62 00:19:12

Parkrun Żoliborz #254

Parkrun Żoliborz #254 Strona organizatora
Data: 16.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Piotr Smoleński 5 8 4:39 / 12,91 00:23:14
Rafał Kiliański 5 16 4:52 / 12,32 00:24:21
Krzysztof Prędota 5 22 5:01 / 11,97 00:25:04

Indoor Triathlon Warsaw

Indoor Triathlon Warsaw Strona organizatora
Data: 16.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Andrzej Ignatowicz 3 9 4:39 / 12,92 00:13:56

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 253

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 253 Strona organizatora
Data: 09.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Marek Antczak 5 1 3:58 / 15,1 00:19:52
Dariusz Trzaskowski 5 3 4:00 / 15,01 00:19:59
Krzysztof Prędota 5 24 5:04 / 11,83 00:25:22

parkrun Warszawa-Praga #296

parkrun Warszawa-Praga #296 Strona organizatora
Data: 09.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 16 4:49 / 12,47 00:24:03

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.4

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.4 Strona organizatora
Data: 09.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 15 3:51 / 15,58 00:38:33
Łukasz Klaś 10 26 4:03 / 14,82 00:40:29
Zbigniew Mamla 10 141 4:45 / 12,63 00:47:30

ING Eurotrial

 ING Eurotrial Strona organizatora
Data: 03.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 19 56 7:08 / 8,42 Życiówka 02:15:27

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 252

Parkrun Warszawa-Zoliborz # 252 Strona organizatora
Data: 02.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 6 4:09 / 14,48 00:20:43
Piotr Smoleński 5 18 4:58 / 12,08 00:24:50
Krzysztof Prędota 5 26 5:13 / 11,49 00:26:07
Bartosz Prędota 5 27 5:13 / 11,49 00:26:07

parkrun Kościan #73

parkrun Kościan #73 Strona organizatora
Data: 02.02.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 1 3:39 / 16,42 00:18:16

Bieg do Herbacianego Domku 45 (111)

Bieg do Herbacianego Domku 45 (111) Strona organizatora
Data: 27.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 10 4 4:37 / 13 00:46:09

12. Leidlenger Wanterlaf 2019

12. Leidlenger Wanterlaf 2019 Strona organizatora
Data: 27.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Grzegorz Gancarz 21,5 0 6:11 / 9,69 Życiówka 02:13:05

parkrun Warszawa-Zoliborz # 251 - 26/01/2019

parkrun Warszawa-Zoliborz # 251 - 26/01/2019 Strona organizatora
Data: 26.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Dariusz Trzaskowski 5 9 4:38 / 12,94 00:23:11
Rafał Kiliański 5 14 5:04 / 11,85 00:25:19
Piotr Smoleński 5 15 5:04 / 11,84 00:25:20
Wojciech Gulkowski 5 18 5:13 / 11,51 00:26:04
Krzysztof Prędota 5 22 5:26 / 11,05 00:27:09

parkrun Pole Mokotowskie #9

parkrun Pole Mokotowskie #9 Strona organizatora
Data: 26.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 5 16 5:21 / 11,23 00:26:43

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.3

XVI Zimowe Biegi Górskie Falenica vol.3 Strona organizatora
Data: 26.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Radek Gozdek 10,01 20 4:08 / 14,52 00:41:21
Łukasz Klaś 10 34 4:21 / 13,81 00:43:26
Zbigniew Mamla 10 132 5:02 / 11,9 00:50:25

36.Bieg Chomiczówki

36.Bieg Chomiczówki Strona organizatora
Data: 20.01.2019

Zawodnik Długość trasy (km) Miejsce Tempo (min/km)/(km/h) Czas netto (gg:mm:ss)
Łukasz Klaś 15 68 3:49 / 15,72 Życiówka 00:57:15
Krzysztof Prędota 15 154 4:07 / 14,57 Życiówka 01:01:46
Dariusz Trzaskowski 15